КП «ЖЕК-1»: коротко про підприємство

Напередодні професійного свята, директор КП «ЖЕК-1» Володимир Вошкулат (на фото) привітав усіх працівників з професійним святом і подякував за самовіддану роботу на підприємстві, бажав, перш за все, міцного здоров’я, оптимізму і віри в майбутнє. Адже їх робота потрібна людям, і споживачі це розуміють. А ще подякував всім мешканцям за своєчасну оплату за отримані послуги та привітав зі «нашим» спільним святом.

КП «ЖЕК-1» у цифрах:

Комунальне підприємство забезпечує безперебійну роботу інженерного устаткування 99 житлових будинків, загальна площа яких 342 тис. кв. м, а це 6578 квартир, в яких проживає 15209 споживачів.

За минулий рік підприємство надало послуг та виконало робіт на загальну суму 23325,7 тис. грн. Із них виконано капітальних робіт на житлових будинках на суму 1329,0 тис. грн. Це будинки по вул. Головатого, 4, вул. Н. Вал, 1, вул. Нижній Вал, 5.

Поточним ремонтом, за рахунок коштів місцевого бюджету, виконано робіт на загальну суму 9373,0 тис. грн.

Надано послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій на суму 10360 тис. грн.

«Попереду у комунального підприємства багато роботи, — говорить головний інженер КП «ЖЕК-1» Олексій Коробка, – адже потрібно не тільки двомісячник провести, а й підготуватися до набуття чинності реформи у галузі ЖКГ, а це інформування мешканців та звіт про виконану роботу по кожному будинку окремо.

Сподіваємося, що будуть розроблені програми відповідно до нового законодавства  і ми продовжимо поліпшувати житловий фонд на радість наших мешканців.

Окрім основних видів послуг, які надає підприємство населенню, виконуємо заявки за зверненнями громадян, а це і сантехнічні, й електротехнічні послуги, обстеження вентиляційних та димових каналів, автопослуги, вивезення побутового сміття та ін.

Працівники підприємства виконують роботи важливі для життєдіяльності всього міста: ремонт приміщень закладів первинної медицини (вул. Київський Шлях, 24, вул. Глибоцька, 81), приміщень РАЦСу, «ТРК-Бориспіль»,міського центру спорту та інших закладів соціально-культурної сфери».

Підготувала Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

 

Share Button