Ексклюзивний автопарк та замовлення на 18,5 млн грн: у КП «ЖРЕУ» розповіли про здобутки 2017-го

Ремонтували тротуари, дороги, покрівлі, житлові будинки, зупинки, міняли вікна і навіть ліквідовували надзвичайні ситуації: 2017-ий видався для КП «ЖРЕУ» непростим і насиченим.

Директор підприємства Іван Хворостянка (на фото) наголошує, їм вдалось отримати й виконати лише бюджетних замовлень на понад 18 млн грн, а це вам не жарти.

«Життя не стоїть на місці, ми також не упускаємо жодної можливості для розвитку. Навчаємось, удосконалюємось, шукаємо нові механізми і маємо результат. Працювали і працюватимемо на благо міста і його жителів», — додав він.

Більше про заробітки, оновлений автопарк та багато іншого «ТС» розповів головний інженер «ЖРЕУ» Віталій Цівун.

КП «ЖРЕУ» у цифрах:

Сфера обслуговування: 178 житлових будинків, із них 11 – гуртожитки. Загальна площа – 347 тис. кв. м. Кількість квартир – 7032. Мешканців – 15737 особи.

Середньооблікова кількість штатних працівників за 2017 рік становить 76 осіб, а середня зарплатня – 5,4 тис. грн.

На підприємстві з 1 березня 2012 року діє побудинковий тариф на облік по кожному будинку окремо.

За минулий рік підприємство надало послуг з утримання будинків і споруд прибудинкових територій на суму 11,7 млн грн. Відсоток оплати за надані комунальні послуги за 2017 рік становить 94,2%.

«Торговельний центр», баскетбольний майданчик та інші «замовлення»

Одним із «центральних» замовлень минулого року стала зміна фасаду колишнього універмагу, а нині «Торговельного центру». Комунальники виконали робіт на понад 566 тис. грн. Окрім того, співробітники «ЖРЕУ» працювали із об’єктами освіти та спорту: відремонтували під’їзд до НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П. Чубинського та баскетбольний майданчик міського центру спорту, виконали низку робіт для ДЮСШ.

Було і кілька соціальних замовлень – поточний ремонт управління соціального захисту населення та капремонт на вул. Скіфській для водопониження захисту від підтоплення.

В автопарку «ЖРЕУ» є ексклюзивна техніка, яка не оступається елітним авто S-класу

Екскаватори, катки, трактори, причепи… Поряд із «КРАЗами» і «Білорусом» у КП «ЖРЕУ» стоїть новий асфальтоукладник та каток, який не поступається Mersedes S-класу. Добре-добре, не зовсім поряд, а в окремому боксі.

За словами В. Цівуна, минулого року автопарк підприємства серйозно оновили і зупинятись на цьому не збираються: «Нам планують передати автовишку, а ще хочемо придбати 28-тонне авто».

Нині у господарстві «ЖРЕУ» з елітного обладнання є  рециклер, або невеличкий асфальтний завод на колесах, на якому за годину можна отримати до півтонни асфальту. Зібрали цю техніку на замовлення бориспільських комунальників,  використовуючи бельгійські та італійські запчастини, також придбаний гудронатор, для покращення якості ремонту доріг. До роботи техніка стане вже в другій половині березня.  Окрім того, у «ЖРЕУ» й самі удосконалюють свій автопарк.

«Є у нас і стара техніка, наприклад, трактор Т-30, яку ми також утримуємо у належному стані», — додав головний інженер.

Платні послуги: швидко, якісно і дешево

Якщо вам терміново потрібно замінити ванну, унітаз чи відремонтувати проводку, все це можна замовити у КП «ЖРЕУ».  Ціни, як кажуть на підприємстві, — конкурентні.

«Якщо потрібно замінити ванну, зробимо це за тисячу гривень. Ціни ще 2017 року, але невдовзі плануємо їх переглянути», — додав головний інженер.

Більше послуг можна замовити у ПП «Житлосервіс Комфорт» та ТОВ «Компанія Рембудшлях», з якими КП «ЖРЕУ» уклало договори на обслуговування.

«Ці компанії на відмінно справляються із поставленими завданнями. Мешканці задоволені, адже роботи виконуються швидко і якісно», — наголошує В. Ціівун.

Задоволений такою співпрацею і директор «ЖРЕУ» Іван Хворостянка.

«Житлосервіс Комфорт» у 2018 році обслуговуватиме понад 80 будинків

Майже на півсотні більше будинків обслуговуватиме цього року ПП «Житлосервіс Комфорт». У Борисполі підприємство створене у 2016 році. Очолює його Віра Кобизька.

«У нас працює 20 осіб, яких забезпечуємо спецодягом та інструментами. Також маємо автомобіль і плануємо й надалі покращувати своє технічне оснащення», — підкреслює керівник.

Наприкінці 2017-го «Житлосервіс Комфорт» виграв конкурс на обслуговування  внутрішньобудинкових мереж у 83 будинках.

«Після перемоги у тендері, ми уклали з КП «ЖРЕУ» договір на 2018 рік на 2,7 млн грн.

Також «Житлосервіс Комфорт» створив спільну з КП «ЖРЕУ» аварійно-диспетчерську службу, що дає змогу реагувати на аварії максимально оперативно. Тож є у штаті диспетчери, слюсарі, які готові усунути аварію у будь-який час доби.

З нагоди свята керівник ПП «Житлосервіс Комфорт» Віра Кобизька також подякувала всім працівникам за віддану, нелегку працю та привітала колег.

«Компанія Рембудшлях»: «Ми виграли тендер на 3,4 млн грн»

ТОВ «Компанія Рембудшлях» у 2015 році починала з обслуговування 10 будинків, а нині їх понад 80.

«Три роки тому у липні ми уклали договір із КП «ЖРЕУ» і виконували прибирання прибудинкової території, сходових клітин, підвалів та технічних поверхів тощо. А вже наприкінці 2017-го виграли тендер з наданню послуг із прибирання у 83 будинках Борисполя на річну суму 3,4 млн грн», — повідомила керівник ТОВ Віта Радченко.

На підприємстві працює 35 осіб, із них 30 – робітники з комплексного прибирання.

«У наших працівників є все необхідне – від халатів до зимових курток, не кажучи вже про інвентар та інструменти. Зарплата теж достойна – у середньому 4,5 тис. грн», — розповіла керівник.

В. Радченко також додає, що цінує працю кожного, адже «люди люблять свою роботу і виконують її якнайкраще»: «Хочу назвати кращих – це начальник дільниці Олександра Дика, робітники з комплексного прибирання Ганна Ганженко, Людмила Тоцька, Валентина Паламаренко та ін.».

Напередодні свята керівник «Рембудшляху» привітала колег і подякувала їм за прагнення щодня робити місто чистішим та комфортнішим.

Підготувала Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button