ФУТЗАЛ: кубок Борисполя поїхав до Сошникова

Чотиримісячний міський футзальний марафон завершився сенсаційно. А «винуватцями» несподіваної сенсації стала молода, амбітна і головне – супертехнічна футзальна дружина села Сошників. Варто нагадати, що у відкритому чемпіонаті м. Бориспіль згідно з Положенням брали участь і команди сільських рад району, а також кілька найближчих наших сусідів – Баришівський, Переяслав-Хмельницький та Яготинський райони. 21 команда із загальною чисельністю понад 300 гравців – такий мажорний підсумок цьогорічної футзальної фієсти, яка розпочалася наприкінці листопада 2017 року і фінішувала 11 березня 2018-го фінальним матчем між футзалістами с. Сошників та місцевим «Патріотом». Цей двобій і визначив чемпіона сезону серед команд вищої ліги.

Перший матч фінального дійства розпочався двобоєм між командою «Скайфуд», яка у підгрупі фінішувала на першому місці, та досвідченою футзальною дружиною «Патріот», яка замкнула четвірку найсильніших. До речі, того вихідного дня уболівальники вщент заповнили трибуни спортшколи, а підтримати «своїх» прибув чималий «десант» із Сошникова на чолі з тренером сільським головою Олександром Іщенком. У цій «футзальній лотереї» більше поталанило «Патріоту», який відправив «Скайфуд» боротися за бронзові медалі чемпіонату.

У другому півфінальному матчі сошниківці не залишили жодних шансів своїм колегам з Борисполя – команді «ІнтерАвіа». У боротьбі за «бронзу» «скайфудівці» сповна поквитались із другим невдахою півфінальної зустрічі – командою «ІнтерАвіа».

І ось фінальний матч: ФК «Патріот» (м. Бориспіль) – ФК «Сошників» (с. Сошників). І шалений темп сошниківців, який привів їх до переможного Кубка.

В урочистій обстановці організатори змагань вручили переможцю і призерам кубки, медалі, грамоти. «Кращим воротарем» чемпіонату названо Руслана Кропачова, «кращим захисником» – Олега Яременка (обидва з ФК «Патріот»), «кращим нападаючим» – Романа Дороганя, приз «глядацьких симпатій» здобув Сергій Ярошенко (обидва з ФК «Скайфуд»), «кращим гравцем» чемпіонату став Ігор Салтанов («с. Сошників»), «кращим тренером» – сільський голова Олександр Іщенко.