ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує клієнтам про необхідність передачі показів електролічильників

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує своїм клієнтам про необхідність з 1 по 3 число кожного місяця передавати покази електроспоживання. Зробити це можна за допомогою сучасних та зручних дистанційнихсервісів.

Для того щоб клієнти отримували коректні рахунки за спожиту електроенергію, оператор системи розподілу ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує споживачам послуги про необхідність передачі показів приборів обліку станом на 1 число кожного місяця. Якщо ОСР не отримує актуальних показів лічильника, то обсяг споживання електроенергії визначається розрахунком на основі середньодобового обсягу споживання — за даними двох останніх послідовно знятих показів лічильника і надається постачальникам для формування рахунків клієнтам. Такий підхід до формування рахунків на електроенергію передбачено кодексом комерційного обліку електричної енергії.

Передавати покази можна через:

мобільний додаток «Мережі онлайн»;

особистий кабінет* на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі;

кол-центр. Залишити покази тут можна в автоматичному режимі, виконуючи голосову інструкцію. Для цього слід зателефонувати за номерами (044) 459 07 40, (067) 495 70 40, (093) 495-70-40 або (099) 495-70-40 та обрати кнопку «2».

*Зверніть увагу, що з 29 до 6 числа включно «Особиста сторінка» працює в режимі обмеженої функціональності та ви не зможете створити у цей період нову реєстрацію.

Короткий відеоролик про те, як передати покази через мобільний додаток «Мережі онлайн» можна подивитися на сторінці у Facebook.

Share Button