Бориспільську громаду офіційно очолив Володимир Борисенко

Хто став новим Бориспільським міським головою, було відомо вже вранці наступного після виборів дня – 18 січня. Переміг Володимир Борисенко, за якого проголосувало 5496 виборців. Це озвучили навіть в етері каналу «Прямий». І хоча результати голосування було озвучено більше тижня тому, офіційне представлення нового голови відбулося у вівторок, 26 січня, на позачерговій сесії Бориспільської міської ради.

Щоб стати свідками офіційного вступу на посаду голови Бориспільської міської територіальної громади, зібралося чимало людей. Актова зала міськради була повністю заповнена, місця на балконі також знайшли своїх відвідувачів. Прийшли підприємці, освітяни, спортсмени, громадські активісти, жителі громади… Завітали також представники Бориспільської районної ради. В таких випадках кажуть, що «ніде було яблуку впасти».

Щодо новообраного очільника. До офіційного оголошення про визнання його Бориспільським міським головою Володимир Борисенко стояв праворуч від сцени в оточенні однопартійців. Час від часу до нього підходили люди: одні вітали, інші щось запитували або пояснювали. Чи не кожен присутній у залі хотів особисто поручкатися з Володимиром Костянтиновичем, перекинутися словом, потримати за лікоть. До зачитування постанови про обрання його головою залишалися лічені хвилини.

– Відповідно до відомості протоколу Бориспільської міської територіальної виборчої комісії Бориспільського району Київської області та результатів голосування з виборів Бориспільського міського голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі від 17.01.2021 року та Постанови Бориспільської міської територіальної виборчої комісії від 18.01.2021 року № 85 обраним Бориспільським міським головою є Володимир Борисенко, – виголосив голова ТВК Віталій Кулініч із трибуни.

Володимира Борисенка запросили підійти для складання присяги на вірність та захист інтересів Бориспільської громади. Потім В. Кулініч вручив йому посвідчення. Борисенко Володимир Костянтинович офіційно став головою Бориспільської міської територіальної громади.

Перші кроки на цій посаді голова розпочав зі звернення до присутніх у залі з промовою. Він подякував своїй команді, всім жителям громади за довіру та закликав до єднання: і жителів, і депутатів.

– Сила завжди була в єдності. Там, де єдність, там завжди буде правда. Де правда, завжди буде Бог. Де Бог, завжди буде перемога. Перемога і вигода мають бути не міського голови, не депутатів, а вигоду мають отримати рядові жителі нашої об’єднаної територіальної громади. Давайте пам’ятати про це, – наголосив В. Борисенко.

Окремо новообраний голова звернувся до депутатів міської ради. Він закликав їх, голосуючи за ті чи інші питання, пам’ятати про наших дітей, що вони залишать їм через багато-багато років.

Не оминув увагою В. Борисенко і покійного міського голову Анатолія Федорчука, який отримав впевнену перемогу на виборах 25 жовтня. Він закликав усіх присутніх після сесії відвідати могилу Анатолія Соловйовича, тим самим вшанувавши його пам’ять, і здійснити своєрідну процедуру передавання влади, як це заведено.

Наступним кроком новообраного очільника була пропозиція про увіковічення пам’яті Анатолія Федорчука, назвавши його іменем Бориспільський академічний ліцей, який був побудований за його головування, яким він жив і який, можна сказати, побудував. І щоб у ліцеї обов’язково була кімната-музей, присвячена Анатолію Соловйовичу. Звісно, ці пропозиції мають пройти через громадське обговорення і лише після цього прийматимуться відповідні рішення.

Нагадаємо, 17 січня 2021 року відбулися повторні вибори кандидатів на посаду Бориспільського міського голови, оскільки переможець на місцевих виборах, які відбулися 25 жовтня 2020 року, А. Федорчук передчасно пішов із життя внаслідок ускладнень, спричинене коронавірусною інфекцією. Тоді А. Федорчука підтримало 5343 виборців. Володимир Борисенко мав другий результат – 2998 голосів.

Після урочистої частини депутати ухвалили територіальний розподіл між депутатами міської ради, внесли зміни до складу виконавчого комітету міської ради та затвердили текст звернення до Верховної Ради України, Кабінету міністрів України щодо зниження тарифів на електроенергію та газ для населення.

Досьє «ТС»

Борисенко Володимир Костянтинович народився 16 липня 1987 року в місті Борисполі. Громадянин України. Має вищу освіту. Балотувався на посаду Бориспільського міського голови на місцевих виборах від політичної партії «Європейська солідарність». Відповідно до даних, оприлюднених на сайті Центральної виборчої комісії, донедавна працював комерційним директором у ТОВ «БФ груп». Проживає в місті Борисполі. Одружений, має чотирьох дітей

Павло МАГДЕНКО

Share Button