Головний санітарний лікар розповів, як проходитиме вакцинація в Україні

Працюватимуть пункти щеплень і мобільні бригади. Люди зможуть дізнатися адресу найближчого пункту вакцинації, прийти і зробити щеплення.

У Міністерстві охорони здоров’я запевнили, що доступ до вакцин буде у всіх, а перший етап вакцинації почнеться відразу після отримання вакцини. Про це під час онлайн-дискусії Вакцинація. Корупція. COVID-19 в середу, 27 січня, заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За його словами, вакцинація проводитиметься в кабінетах щеплень при амбулаторіях і центрах первинної медико-санітарної допомоги. Також паралельно працюватимуть мобільні бригади, які виїжджатимуть до закладу охорони здоров’я та організовані колективи – школи, підприємства.

«На одну мобільну бригаду розраховується кількість проведених щеплень, це близько 100 за добу. В той час, як у пунктах щеплень – менше, але там доступність буде більша. Але всі матимуть доступ», 0 сказав Ляшко.

Він додав, що люди зможуть дізнатися адресу найближчого пункту вакцинації, прийти і зробити щеплення.

Також Ляшко наголосив, що в другій половині 2021 року на ринку буде більша кількість вакцин від COVID і вони будуть дешевші. Це дасть змогу зробити щеплення більшій кількості людей.

Раніше в МОЗ розповіли, що на першому етапі вакцинації в середині лютого будуть щеплені всього 367 тисяч осіб. Ще понад два мільйони отримають вакцину в кінці березня.

 

Share Button