ЧЕМПІОНАТ З АРМСПОРТУ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Нещодавно, вперше за багато років у Сухопутних військах Збройних сил України було проведено чемпіонат з армспорту. Незважаючи на нелегке становище, пов’язане з проведенням АТО на сході України, в Сухопутних військах ЗСУ триває відродження традиційних для Українського війська видів спорту. До слова: у планах проведення чемпіонатів з гирьового спорту та військово-спортивного орієнтування.

Чемпіонат відбувся у Дівичках, що на Київщині, на базі однієї з артилерійських частин. А попередній відбувся у далекому 2010 році у Навчальному центрі «Десна». У змаганнях взяло участь 97 військовослужбовців з оперативних командувань, частин безпосереднього підпорядкування та навчальних закладів Сухопутних військ ЗС України. Командні та індивідуальні заліки проводились у всіх вагових категоріях згідно з правилами міжнародних змагань з армспорту. Учасники боролися лівою та правою рукою. Переможців визначали за сумою набраних балів в індивідуальному та командному заліках.

Змагання судили: семиразовий чемпіоном світу з армспоту лейтенант Тарас Івакін, суддямі національної категорії підполковник Євген Коробка та майор Валерій Трофімчук.

За підсумками перше загальнокомандне місце вибороли військовослужбовці оперативного командування «Схід», друге — представники Військової академії (м. Одеса), третє — військовослужбовці оперативного командування «Північ».

Переможцями в індивідуальному заліку стали курсант О. Кобцев, вагова категорія до 65 кг (НАСВ м. Львів), курсант М. Поліщук, в/к до 65 кг (ХІТВ ХПІ м. Харків), курсант О. Івшин, в/к до 70 кг, ХІТВ (ХПІ м. Харків), старший лейтенант С. Ганжа, в/к до 70 кг (ОК «Північ»), майор О. Кісілюк, в/к 80 кг (ВА м. Одеса), курсант О. Омельчук, в/к 90 кг (ВА м. Одеса), лейтенант Т. Івакін, в/к 100 кг (ОК «Схід») та молодший лейтенант Ю. Гаркавий, в/к понад 100 кг.

Переможців нагороджено кубками, медалями, грамотами, відомчими відзнаками Командувача Сухопутних військ ЗС України та цінними подарунками від командування військової частини А3085.

Прес-центр Командування Сухопутних військ ЗС України

Share Button