Харчування: у сільських школах встановили спеціальну комп’ютерну програму

У сільських школах Бориспільської ОТГ встановили спеціальну комп’ютерну програму. Як повідомили у міській раді, новий програмний продукт допоможе складати та розраховувати щоденне меню.

«…Минулого тижня у закладах освіти у селах було встановлено комп’ютерну програму для розрахунку обліку та аналізу харчування дітей. Такий програмний продукт Бориспіль використовує з 2014 року і ця програма дуже полегшує роботу медичних працівників, комірників для складання, написання, розрахунку щоденного меню, обліку продуктів харчування, виконання натуральних та грошових норм», – повідомила заступник міського голови Людмила Пасенко.

За її словами, уже після встановлення інтерфейсу цієї програми в Бориспільському академічному ліцеї відбулося навчання медичних працівників – представників закладів освіти для роботи з цим програмним продуктом.

Посадовець нагадала, що організація харчування перебуває під контролем першої леді країни Олени Зеленської і додала, що з організації харчування починається здоров’я дітей.

У міській раді сподіваються, що у селах опанують новий програмний продукт.

Інф. «ТС»

 

 

 

Share Button