Зал аплодував стоячи: бориспільські туристи «порвали» суперників на Хмельниччині

Їм не стали на заваді ні втома, ні поразки, ні велика кількість учасників. Бориспіль може пишатися своїми туристами, адже з Нетішина вони привезли не лише кубок за загальнокомандне друге місце, а й виконані 1-ий та 2-ий дорослі розряди.

«За Кубок з пішохідного туризму пам’яті героя АТО Сергія Карпенка в Нетішині змагалося 15 команд юних туристів, а це – 115 учасників із Хмельницької, Чернівецької та Київської областей.

Честь Борисполя захищали вихованці Бориспільського міського центру туризму: команди «Краса і сила» – Олександр Остапенко, Настя Коваленко, Анна Халімоненко, Валерія Таранченко, «Квіточки» – Марія Шматкова, Настя Довженко, Алла Пінчук та Дарина Медведенко та тренерський склад – Тетяна Рахуба, Євген Нестеренко, Олександр Мороз, Олег Коломієць», – розповіли у Центрі туризму.

Учасники змагалися на особисто-командній дистанції «Смуга перешкод» у перший день та командній дистанції – на другий.

«Змагальні дні починалися о 9-ій ранку і закінчувались о 20.00. Напруга була неймовірно велика, вражала висота залу – 12-15 метрів, не обійшлося без поразок та сліз, але потім дівчата зібрались і дали усім «жару», зайнявши на особистій дистанції перше, друге і четверте місця. У загальному підсумку першого дня – третє місце. Але наступного стали першими на командній дистанції. Зал аплодував стоячи! Адже таку важку дистанцію виграла команда, у складі якої всі дівчата і лише один хлопець. Наші «Квіточки» були четвертими, але, повірте, це теж високий результат. Тож маємо кубок за загальнокомандне друге місце та виконані 1-ий і 2-ий дорослі розряди», — додали у Центрі.

Туристи розповідають, що по завершенні плакали від втоми і радості, а ще переконані – Бориспіль може ними пишатися.

Інф. «ТС»

Share Button