Знай наших!

З «Гопакфесту» повернулися з призами

За інформацією заступника міського голови Людмили Пасенко, народний ансамбль танцю «Міленіум» та аматорський хореографічний колектив «Бориспільські молодички» взяли участь у Міжнародному фестивалі українського народного танцю «Гопакфест», що проходив у Києві. Серед тисячі учасників наші колективи показали високий рівень підготовки і достойний результат, привізши аж 6 дипломів. «Бориспільські молодички» посіли два перші місця та здобули спеціальний приз за акторську майстерність, а «Міленіум» – перше, друге і третє місця у різних номінаціях.

Друге місце на конкурсі майстерності

Відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу майстерності позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості». Методист БДЮТ «Дивоцвіт» Олена Вишняк здобула друге місце у номінації «Методист року-2018».

Інф. «ТС»

 

Дипломи — за «Зіркові розваги» та «Китайські візерунки»

Минулої неділі зразковий хореографічний ансамбль «Грація» (художні керівники Наталія Пилипчук, Анна Пилипчук) БДЮТ «Дивоцвіт» м. Бориспіль взяв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Створюй своє майбутнє зараз» у рамках телевізійного проекту «Зіркафест», що проходив у Колонній залі Київської МДА. На конкурс з’їхалися 22 хореографічні колективи з Києва та Київської області, міст Івано-Франківськ, Львів, Вінниця, Полтава, Харків, Чернігів, Бахмут та сусідньої Білорусі. Вихованці «Грації» достойно представили наше місто і повернулися додому з Дипломами лауреатів І ступеню в номінації «Дитяча хореографія» за танець «Зимові розваги» та ІІ ступеню в номінації «Естрадна хореографія» за танець «Китайські візерунки».

За інф. БДЮТ «Дивоцвіт»

 

Share Button