У Борисполі знімуть документальний фільм про вуличні культури

Кіно про вуличні танці, футбол, баскетбол та багато іншого планують знімати у Борисполі. Це буде документальна стрічка з архівним фото та відео, а також яскравими представниками вуличної культури міста.

«У нас будуть Ярмак, Ігор Січкар, всі, хто просуває вуличну культуру, хто сьогодні в темі. Шукаємо архіви», — розповідає громадська активістка Вікторія Шевц.

Вуличні культури у Борисполі, за її словами, почали активно розвиватись у 2000-их: «Усе починалось із хлопців, які на дискотеках крутились на голові. Ми їх зібрали, створили команду, знайшли приміщення для занять. Потім організували фестиваль, їздили у Київ на виступи».

Окрім танців, у фільмі знайдеться місце і для інших напрямів вуличної культури – футболу, баскетболу, графіті. За словами В. Шевц, до роботи над стрічкою її надихнула харківська документалка «Із вулиці до успіху». Яку назву матиме кіно про вуличну культуру Борисполя – ще не вирішили. На прем’єру очікуватимемо у травні.

Окрім фільму, активістка разом зі своєю командою працює ще й над організацією великого фестивалю вуличних культур, об’єднають усі напрями – вуличний футбол, баскетбол, воркаут, графіті, танці, музику, їжу і, можливо, навіть бої без правил.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button