В Україні торік зареєстрували понад 295 тисяч немовлят

У 2020 році відділи державної реєстрації актів цивільного стану України зареєстрували понад 295 тисяч народжень дітей. Про це повідомляють на сторінці Міністерства юстиції України у Фейсбуці.

«Протягом 2020 року відділами державної реєстрації актів цивільного стану України зареєстровано понад 295293 народження дітей. З них 60487 свідоцтв про народження відділами ДРАЦС вручено у закладах охорони здоров’я, де народився малюк», – ідеться в повідомленні.

У відомстві нагадують, що прийом документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачу свідоцтв про народження у закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи, забезпечується з вересня 2015 року в усіх регіонах держави.

На сьогодні більше, ніж 400 таких медичних закладів по всій Україні надають таку послугу батькам новонароджених, ідеться в повідомленні.

Крім того, інформують у Мін’юсті, з метою створення сприятливих умов для реалізації прав дитини, із січня 2020 року в Україні запроваджено комплексну послугу «єМалятко», яка складається з декількох послуг, в тому числі державної реєстрації народження.

Так, за результатами впровадження проєкту було видано 44979 свідоцтв про народження.

Також повідомляється, що торік провели 5391 державну реєстрацію народження відповідно до статті 317 Цивільного процесуального кодексу України «Особливості провадження у справах про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України».

 

Share Button