У день закоханих — до РАГСу

ПОДАРУНОК ДЛЯ МОЛОДЯТ. На початку тижня заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова повідомила, що у День Святого Валентина в Україні шлюб візьмуть понад 1800 пар, які заздалегідь подали заяви до органів РАЦСу. Про це інформує прес-служба Мін’юсту.

«Бажання зареєструвати шлюб 14 лютого виявили 1830 пар. Очікуючи такий ажіотаж у День Святого Валентина, Мін’юст запровадив акцію «Кохання поза часом»: усі закохані зможуть навіть вночі подати заяву у відділ державної реєстрації актів цивільного стану та зареєструвати шлюб, якщо він був раніше призначений саме на цей день», — підкреслила О. Сукманова.

Вона наголосила, що зробити це можна буде у 58 відділах РАЦСу, які 14 лютого працюватимуть з 08.00 до опівночі. Відповідний список відділів було опубліковано на сайті Мін’юсту.

В органи РАЦСу, за словами заступника міністра, могли звертатися не тільки ті, хто вперше вирішив зареєструвати шлюб, а й ті, хто хотів відсвяткувати срібне, золоте чи навіть діамантове весілля, оновити шлюбні обіцянки і ще раз пережити відчуття, які були багато років тому.

О. Сукманова зауважила, що у відділах РАЦСу спеціально підготовлені сценарії таких урочистостей, окрім незабутніх емоцій, подружжя отримають ще і ювілейні свідоцтва.

НА ЩАСТЯ, НА ДОЛЮ. У Бориспільському міськрайонному відділі РАЦС до Дня Святого Валентина теж готувалися досить ретельно. На столі начальника відділу Валентини Прохорової невеликі сувенірні набори – подаруночки для молодят, які цього дня реєструватимуть свій шлюб. Хол, зала урочистих подій – усе прикрашено з любов’ю працівниками РАЦСу, і повсюди обов’язковий атрибут свята – валентинки.

«Сьогодні очікуємо на реєстрацію шлюбу 8 пар, ще 5-6 пар виявили бажання подати заяви, одна з них має завітати до нас о 23.00, — розповіла В. Прохорова. – Працюватимемо, як і всі інші 58 РАЦСів, до 24.00. З самого ранку не змовкає телефон, усі хочуть подивитися на це дійство. Пари досить різні, серед них є й такі, що вже мають діток, і навіть іноземці».

Як повідомила Валентина Володимирівна, з початку року Бориспільським відділом РАЦС уже зареєстровано 51 пару.

Стали на весільний рушник цього дня і Ксенія Піць та Дмитро Коломієць. Як розповідають молодята, дату реєстрації шлюбу обрали не випадково, адже 14 лютого виповнюється п’ять років, як вони зустрічаються.

Тож у День Святого Валентина Ксенія й Дмитро отримали свій перший сімейний документ. І що б у світі не трапилося, від цього дня вони одна родина. Побажаємо їм прожити в мирі і злагоді багато-багато щасливих років.

Інф. «ТС»

Share Button