«КУБОК ВПК «БОРИВІТЕР» У БОРИСПІЛЬСЬКОГО КВС «SPOTTER»

Три напружені дні, з 9 по 11 лютого, 14 військово-патріотичних команд із п’яти областей України та близько 70 учасників на базі ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей» змагалися за «Кубок ВПК «Боривітер». Перелік етапів, серед яких стрільба та смуга мінно-вибухових загороджень, третій рік поспіль викликає низку запитань. Однак керівник «Боривітру», організатор змагань Євген Ломако запевняє, що готують дітей не до війни, а до життя.

Як годиться – насамперед відкриття, на якому присутнє і керівництво проведення дійства – управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА. Потім протягом змагальних днів ранні підйомі та напружений графік, що не зламав учасників, швидше, навпаки – дав змогу продемонструвати військово-спортивну підготовку.

Цьогорічними переможцями стала команда Клубу військової справи «Spotter» м. Бориспіль, яка, до всього, виборола міні-кубок «Снайперська підготовка». Скарбницю клубу поповнили і перші місця в командному заліку за «спорядження магазину АК», «стрільбу в електронному тирі», «стрільбу з малокаліберної гвинтівки», «стрільбу з пневматичної гвинтівки», «стрільбу з помпової рушниці 12 калібру», «медичної підготовки», «смуги мінно-вибухових загороджень» та срібло за метання ножів.

Своїми курсантами пишається Владислав Бігун і зізнається, що офіційно клуб існує два роки, а за фактом – трохи більше. Минулого року у цих змаганням були четверті, сьогодні – перші. А що стосується змагань, вважає, що це була не стільки підготовка, як повторення закріпленого практичного матеріалу.

На запитання, чи не впливає негативно на результат у команді дівчина, Владислав заперечує: «Навпаки. У Насті Грищенко за етап «стрільба з малокаліберної гвинтівки» перше місце, та й ножі вона метає найкраще».

Керівник «Spotter» наголошує: «Щодо снайперської стрільби, то минулого року у нас також було золото, оскільки це наш основний профіль. А от у медицині ми слабші, бо орієнтуємося на військову, а не цивільну, яка в пріоритеті змагань. Ще важливо — не боятися публіки, бо «люті» на етапах, мої курсанти розгубилися на презентації команди».

Здобутий кубок переможця Клуб військової справи «Spotter» «омивав» лише тортом, мовляв, «ми за здоровий спосіб життя».

Інф. «ТС»

Share Button