Спорт: плавання, легка атлетика, волейбол

З 21 по 23 листопада в м. Кременчук проходив ХХІІІ чемпіонат України з плавання категорії «майстер».
Легкоатлети Бориспільської ДЮСШ взяли участь в чемпіонаті Київської області серед юнаків та дівчат, який проходив в м. Бровари.
У м. Яготин 22 листопада відбувся відкритий чемпіонат Яготинської ДЮСШ з волейболу серед дівчат.

спорт1
НАШІ ТРЕНЕРИ-ПЛАВЦІ — МОЛОДЦІ!

З 21 по 23 листопада в м. Кременчук проходив ХХІІІ чемпіонат України з плавання категорії «майстер» (серед ветеранів), участь в якому взяли команди з Донецька, Дніпропетровська, Києва, Запоріжжя, Київської області, Кременчука (120 учасників). Наше місто представляли тренери-викладачі з плавання Бориспільської ДЮСШ. Людмила Кутало, Ольга Ромась та Ірина Самсонова в категорії 35-39 років на різних дистанціях та стилях вибороли перші місця. В естафеті вони також були першими. Сергій Фесенко зайняв чотири перших місця в категорії 55-60 років.
Командні місця розподілилися таким чином: перше — Дніпропетровськ, друге — Київ, третє місце – Київська область, представлена командою наших тренерів.

ЛЕГКОАТЛЕТИ СТАРТУВАЛИ В БРОВАРАХ

Легкоатлети Бориспільської ДЮСШ взяли участь в чемпіонаті Київської області серед юнаків та дівчат 1998 р. н. та молодших, який проходив в м. Бровари. Змагалося близько 200 спортсменів з міста та районів Київщини. Бориспільських легкоатлетів готували тренери Іван Гончаренко та Михайло Савченко. Наші спортсмени виступили так: Юля Голуб на дистанції 2000 м виборола 2 місце, Юрій Кобрак (60 м) – 10 місце, Тарас Поляков (600 м) – 8 місце, Ганна Гудзь (60 м) – 7 місце, Артем Семенець (2000 м) – 8 місце, Віка Потоцька (60 м) – 10 місце.

ПЕРШЕ І ТРЕТЄ МІСЦЯ — НАШІ

У м. Яготин 22 листопада відбувся відкритий чемпіонат Яготинської ДЮСШ з волейболу серед дівчат 2000-2001 рр. н. У змаганнях брали участь команди Яготин-1 та Яготин-2, Бориспіль-1 та Бориспіль-2, Баришівка, Переяслав-Хмельницький (Ташань). Загалом 60 учасників. Обидві наші команди у трійці призерів: Бориспіль-1 зайняв перше місце, команда Бориспіль-2 — на третьому місці. Тренує наших дівчат Марія Віцюк.

Share Button