Шкарлет розповів, як вчитимуться випускні класи після локдауну

Учні 9-их та 11-их класів зможуть повернутися до змішанної форми навчання після завершення посиленних протиепідемічних заходів у разі сприятливої епідемічної ситуації. Про це в Телеграм написав міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

«Спілкуючись з учителями, я повсякчас чую про їхні перестороги з приводу відсутності очного спілкування з учнями. Не менше хвилюються батьки та самі школярі, яким протягом поточного навчального року довелося готуватися до ЗНО та ДПА переважно в дистанційній формі. Після завершення посилених карантинних заходів, за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації, учні випускних класів повернуться до змішаної форми навчання. В областях, де показники захворюваності на СOVID-19 будуть контрольованими, порушуватиму питання про повернення школярів 9-их та 11-их класів за парти», – написав Шкарлет.

За його словами, МОН планує відновити повноформатне або змішане навчання для школярів інших класів.

Наразі, як наголосив міністр, тривають відповідні консультації з міністром охорони здоров’я та головним державним санітарним лікарем.

Нагадаємо, у період з 8 по 24 січня державні та комунальні заклади освіти перейшли на дистанційне навчання або оголосили канікули.

 

Share Button