Управління Пенсійного фонду України в м. Борисполі та Бориспільському районі повідомляє:

особам, місце проживання яких зареєстроване на територіях проведення антитерористичної операції та яким уже здійснюється виплата пенсій за фактичним місцем проживання, для продовження виплати пенсії необхідно терміново надати до управління довідку про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції. Ця довідка видається управлінням соціального захисту населення.
За роз’ясненнями звертатися на «гарячу» телефонну лінію: 5-47-48, 6-89-72, 6-89-85.

ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ РОЗРОБИВ «МЕДИРЕНТ»
20 листопада в управлінні Пенсійного фонду України в м. Борисполі та Бориспільському районі відбувся семінар-нарада щодо тестування та впровадження централізованої підсистеми «Призначення та виплати пенсій», розробленої НВП «Медирент». У нараді взяли участь в. о. голови Пенсійного фонду України М. Шамбір, директор департаменту пенсійного забезпечення ПФУ В. Машкін, директор департаменту персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж ПФУ О. Ніколаєв, начальник Головного управління ПФУ в Київській області В. Фатхутдінов, заступник начальника головного управління Г. Наконечна, начальник відділу супровіду АСОПД/KOMTEX головного управління Л. Лисенко, заступник начальника управління Т. Бєлорусець, начальник відділу з призначення пенсій С. Рябець, спеціалісти відділу з призначення пенсій та представники НВП «Медирент».
В. о. голови Пенсійного фонду України М. Шамбіра насамперед цікавила організація роботи громадської приймальні та стан забезпечення виплати пенсій переселенцям з Донецької та Луганської областей, які тимчасово проживають на території міста і району.

Share Button

Більш з сайту: