Серед лауреатів 22-ої загальнонаціональної програми «Людина року-2017» бориспільський міський голова

У підготовці до урочистої церемонії нагородження переможців і лауреатів загальнонаціональної програми «Людина року-2017», яка відбудеться 24 березня в Національній опері України ім. Т.Г. Шевченко, настає найбільш динамічний, найбільш відповідальний етап. Цьогоріч для програми «Людина року-2017» обрано слоган «енергія оновлення». Він уособлює в собі наші одвічні надії на добрі зміни і відображає велич досягнень тих, хто претендує на престижний титул «Людина року» – знакову нагороду загальнонаціонального визнання. І, звичайно, слоган розкриває цілі самої програми на нинішньому етапі її розвитку.

Дуже сприятливою в нумерологічному трактуванні є і цифра «22» – порядковий номер нинішньої програми, наголошують організатори. В давнину воно вважалося числом, що уособлює Вищий розум і глибоку мудрість. Тому «22» вважається числом Творця, Архітектора, Будівничого. Це число тих людей, які повністю реалізували себе і внесли, поза сумнівом, помітний вклад до багатьох сфер життєдіяльності. І ці люди гідні престижного титулу «Людина року».

16 січня 2018 р. Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «Людина року» підбила підсумки експертного опитування за 2017 рік й визначила лауреатів 22-ої загальнонаціональної програми «Людина року-2017».

Серед імен претендентів у номінації «Міський голова року» поряд з міськими головами міст Чернігова та Білгород-Дністровського названо прізвище Бориспільського міського голови Анатолія Федорчука. А в номінації «Регіональний лідер року» поряд з головами Житомирської та Львівської обласних держадміністрацій першим в алфавітному порядку значиться прізвище голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана.

 

Share Button