«БАСЕЙН» ДЛЯ ОСОБЛИВИХ «СПОРТСМЕНІВ»

У дитячо-юнацькій спортивній школі міста є все для тіла, а віднедавна – і для душі. Великий новенький акваріум у холі закладу з’явився ще в грудні – у день Святого Миколая, однак, на перший погляд, «так і треба», викликає безліч запитань, і найперше: хто придбав? Такий подарунок спортсменам зробив Сергій Нікітюк, знаний широкому загалу міста як волонтер та голова ГО «Територія підтримки – Бориспіль». «ТС» він розповів: «Мої внуки ходять сюди на плавання і мені часто доводиться їх чекати. Тепер це не так нудно, адже акваріум діє як заспокійливе». За словами С. Нікітюка, це ще й показник, мовляв, «вже з перших секунд перебування в закладі завжди чистий і доглянутий «релакс» свідчить і про бездоганну роботу колективу з дітьми».

До цього в чоловіка ніколи не було акваріума, тому недосвідченому допомагали знайомі спеціалісти. На запитання «скільки?», волонтер відповів: «Коли мова йде про добру справу, про вартість не говоритиму». Вже згодом до самого наповнення долучилися як працівники, так і батьки. Ба більше: у спортивній школі з’явився і другий акваріум, завдяки викладачу секції з плавання Ірині Самсоновій.

«Якщо великий – класичний, то цей має екзотичне наповнення: декоративні жаби, а в перспективі з’являться черепашки», – ділиться директор ДЮСШ Михайло Шкоруп, в кабінеті якого «плавають» свої рибки. Зізнається: акваріум С. Нікітюк обіцяв ще декілька років тому, й обіцянку виконав. Директор дякує як тренерському складу, так і вихованцям школи, адже це прищеплює дітям любов до навколишнього середовища. Що ж до відповідальності, то М. Шкоруп повідомив: за акваріумом доглядатиме інженер закладу Олена Цівун, тим паче, що корму придбано на два місяці наперед.

Як свідчить практика, великий акваріум, що одразу впадає в око, слугує не лише заспокійливим для дорослих, а й розвагою для дітей – їх від скляної посудини і «за вуха не відтягнеш». Але це лише до або після тренувань…

Тетяна Підгурська, «ТС»

Share Button