Жива поезія у міській бібліотеці

ДУХОВНІСТЬ. У міській центральній бібліотеці для дорослих уже другий рік поспіль відбуваються засідання літературного клубу «Слово». Ось і нещодавно поціновувачів поезії запросили на творчий вечір бориспільської поетеси, лауреата кількох літературних премій, члена Національної спілки письменників України Світлани Дідух-Романенко.

Світлана знайомила прихильників своєї поезії з новими віршами: в її виконанні лунала як громадянська, так й інтимна лірика. На вечір завітали учасники ансамблю класичної музики імені Бориса Лятошинського та Народної академічної хорової капели імені Павла. Чубинського Олена та Юрій Шиналь, знані бориспільські поети і письменники Микола Боровко, Володимир Литвин, Ольга Волошина, Ангеліна Веремєєва, Олександр Колос, представники бориспільської інтелегенції, учні міських шкіл та всі, хто любить і цінує поетичне слово.
Справжньою окрасою вечора стало виконання на піанино викладачем музичної школи Ніною Сєргаєвою класичних творів відомих композиторів. До речі, викладачі та учні музичної школи вже традиційно беруть участь в усіх бібліотечних заходах. Тож розширене засідання «Слова» сповнило всіх учасників світлими почуттями, надихнуло на подальші духовні здобутки, які можуть бути в кожного, а для неспокійних в творчому плані працівників бібліотеки вдале його проведення є своєрідним поштовхом для подальшої організації ось таких потрібних нині нам усім творчих посиденьок.
Наталія Можайкіна, «ТС»

Share Button