У СОЛІДАРНОСТІ З НАШИМИ ОЛІМПІЙЦЯМИ

Уже сьогодні у Пхьончхані (Південна Корея) запалає вогонь XXIII зимових Олімпійських ігор-2018: Нагадаємо, з 9 по 25 лютого спортсмени розіграють 102 медалі у 15-ти видах спорту. Усього виступлять 92 країни-учасниці. Україну представлятимуть 33 атлети у 9-ти з 15-ти видів спорту.

З метою розвитку олімпійського руху в Україні, сприяння вихованню почуття патріотизму, формування позитивного відношення до олімпійського руху та здорового способу життя по всій Україні відбуваються церемонії «Свята олімпійського прапора». Бориспіль — не виняток. У спортивній залі ДЮСШ вже цієї неділі підняли стяги держави та Національного олімпійського комітету України. Серед присутніх – представники управління освіти і науки, футболісти міста Борисполя та Київської області, уболівальники, вихованці, тренери закладу. Олімпійський чемпіон з плавання Олександр Сидоренко зауважив, що переможцями стають не всі, однак сам факт бути у спорті – це вже достойно.

Передував церемонії чемпіонат на Відкритий кубок ДЮСШ з футболу «Junior-2018» серед юнаків 2005-2006 рр. н.  За Кубок змагалося 8 команд Київщини. Перемогу здобули юні спортсмени з Білої Церкви, срібло – у команди ДЮСШ м. Баришівка, бронза – у футболістів м. Яготин. Команда Борисполя на четвертому місці.

Інф. «ТС»

олімпіада підгрушнаДО ТЕМИ

Високу честь нести прапор України на церемонії відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор довірено олімпійській чемпіонці і капітану жіночої збірної з біатлону Олені Підгрушній (на фото).

Олімпіада-2018: цифри і факти

Південна Корея витратила на підготовку та проведення Олімпіади $7 млрд.

ХХІІІ «біла» Олімпіада у південнокорейському місті Пхьончхан (9 940 мешканців, в окрузі загалом – 43 706) триватиме 17 днів – з 9 по 25 лютого.

Під час Ігор-2018 атлети змагатимуться у 15-ти видах спорту. 8 з них належать до льодових – бобслей, санний спорт, скелетон, хокей з шайбою, фігурне катання, ковзанярський спорт, шорт-трек та керлінг. Решта 7 називають лижними – гірськолижний спорт, сноубординг, фристайл, біатлон, лижні перегони, стрибки з трампліна та лижне двоборство.

МОК включив до програми Олімпіади-2018 шість нових дисциплін: мас-старт у ковзанярському спорті (чоловіки і жінки), біг-ейр у сноуборді (чоловіки і жінки), командні змагання у гірськолижному спорті та дабл-мікст у керлінгу.

Олімпійські баталії проходитимуть на 12-ии спортивних об’єктах.

Розіграють 102 комплектів медалей.

Для учасників та гостей Ігор збудовано два олімпійські селища. Для представників «снігових» видів спорту – у Пхьончхані, для «льодових» спортсменів – у Каннині (230 км від Сеула).

Атлетам з Північної Кореї дозволено перетнути демілітаризовану зону на шляху до Південної Кореї. Республіка Корея та КНДР під час церемонії відкриття Олімпіади-2018 йтимуть під одним прапором.

Різниця в часі +7 годин. Церемонія відкриття Олімпіади розпочнеться в 13:00 за київським часом. В Пхенчхані буде вже 20:00.

Ціна квитків на змагання Олімпіади: від $17 до $1300. Найдорожчі квитки на фігурне катання та хокей.

Планується найменша кількість акторів в історії на церемоніях відкриття та закриття – близько 2 тисяч. Організатори роблять ставку на високі технології.

Телеаудиторія Олімпіади-2018 складе майже 2,1 млрд глядачів.

 

 

Share Button