«Битва дворів»: Зимовий кубок дістався команді з Гори

Січень, за «бортом «мінус» сім, 13 команд, близько 30 ігор, чай, танці й гра за законами вулиць – усе це зимовий кубок «Битви дворів». Ігри розпочалися о 8.45 і тривали мало не до 17.00.

«На зимові кубки ми малечу не запрошуємо, щоб не змерзла, але цього разу вони прийшли самі», — розповіла організатор турніру Вікторія Шевц.

Окрім снігу, морозу та напружених ігор, організатори, до всього, запропонували частину матчів провести за «законами вулиці», тобто без суддів. За словами В. Шевц, «закон вулиці» формує відповідальність, і в наступних «Битвах» теж планують частину матів або й усі грати без суддів.

Незважаючи на сильних суперників, снігову кашу під ногами та експерименти із суддівством, Кубок заслужено дістався команді з с. Гора, яка вже вчетверте є фіналістом турніру і вперше чемпіоном, довівши свою майстерність на полі. Ось імена гравців команди «Дрім Тім»: Максим Цуркан, Олег Цуркан, Роман Узварик, Сергій Мазур. Кращим воротарем визнано Колю Лопачука, а кращим гравцем турніру – Олексія Подолинного.

Переможцем у молодшій категорії стала команда «Совхоз»: Тимофій Кирилюк, Сергій Запорожан, Дмитро Оверченко, Владислав Лісовий, Максим Брова, Артем Татаренко, Дмитро Ямчук. Кубки, медалі, піцу «Квантро» і призовий фонд розділили між собою фіналісти та переможці.

Цієї зими батл відбувся на вул. Володимира Момота. Як наголошують організатори, район приймав учасників «Битви» дуже тепло.

Окрім приємних сусідів, до організації зимового Кубка «Битви дворів-2018» долучились: Центр розвитку молоді «Труба», Благодійний фонд «Місто мрій», Олексій Квантрішвілі,  Володимир Борисенко та ін.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button