ОПІКУЮТЬСЯ СІМ’ЯМИ, ЯКІ ПОТРАПЛЯЮТЬ ДО ГРУПИ РИЗИКУ

Директор Бориспільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Михайленко на апаратній нараді поінформувала про роботу за 9 місяців 2014 року.

Під соціальним супроводом Центру перебувало 118 сімей, на вихованні в яких 257 дітей. Порівняно з відповідними показниками 2013 року, кількість таких сімей збільшилася на 21%. Виведено з-під супроводу 81 сім’ю з позитивним результатом, одну сім’ю без досягнення позитивного результату, дві сім’ї – у зв’язку зі зміною місця проживання. Більшість сімей, охоплених соціальним супроводом, мають офіційно визначений статус таких, що потребують додаткової допомоги з боку держави або становлять групу ризику.
Соціальними послугами Центру, разовою допомогою чи консультацією, скористалося 294 особи.
Протягом дев’яти місяців 2014 року під соціальним супроводом Центру перебувало три ДБСТ, на вихованні в яких 22 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дві прийомні сім’ї, одна з яких тимчасово переїхала з Донецької області, в них на вихованні четверо дітей.
За відповідний період до Центру за направленнями з кримінальної міліції звернулося 23 особи із числа умовно засудженої молоді.

Share Button