Бориспілька Поліна Кірсанова втретє здобула перемогу у конкурсі від фонду Кучми

Маленька художниця з Борисполя Поліна Кірсанова втретє здобула перемогу у конкурсі від Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

Як наголосили у Фонді, йдеться вже про 10 ювілейний Всеукраїнський проєкт для молодих митців «Просто небилиці». Для участі у цьогорічному проєкті було надіслано 805 робіт із 22 областей України.

«Вже три роки поспіль Поліна Кірсанова, вихованка гуртка «Академія Олівця» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Бориспільської міської ради Київської області, творчою долею якої опікується Фонд, здобуває найвищі перемоги в цьому конкурсі: у 2018 році – І місце, у 2019 році – І місце, а в 2020 році – ІІ місце в молодшій віковій категорії (5-7 років) за роботу «Космічна подорож з друзями», – йдеться у повідомленні.

Роботи, які увійшли до експозиційної збірки «Просто небилиці», презентувалися у Львові, Києві, Дніпрі, Житомирі (Україна), Варшаві, Кракові (Польща), Цугу (Швейцарія), Мілані (Італія), Парижі (Франція), Стокгольмі (Швеція).

Координатором проєкту, як і ще одного – міжнародного проєкту ART AXIS – є Львівський обласний благодійний фонд «ТОРБА», а його організатором – ГО «Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив».

Для участі в ART AXIS 2020 оргкомітетом зареєстровано понад 150 заявок з художніми роботами з України, Польщі, Угорщини, Швейцарії, Іспанії, Італії, Нігерії, Китаю від авторів, вікового діапазону 6-59 років. Рішенням кваліфікаційної колегії до виставки відібрано 28 художніх творів.

Автори художніх робіт, які увійшли до виставкової збірки, були відзначені дипломами за участь в експозиції кращих художніх творів й здобули звання лауреата.

Поліна Кірсанова з роботою «Мій тато – найкращий товариш», як і її педагог Юлія Петренко з роботою «Таргани у голові» стали лауреатами. Зазначимо, що минулого року Поліна також була серед лауреатів міжнародного проєкту ART AXIS.

Share Button