Вишка для ВУКГ

У комунальників Борисполя на одну 30-метрову вишку стало більше. Автівку з родини «МАЗ» придбали майже за 3 млн грн. У КП «ВУКГ» запевняють – така техніка в господарстві на вагу золота і додають, що «мріяли про неї давно».

«Вишка сучасна, економічна і може дістати до 9-го поверху. Якщо таку наймати у столиці, то це вартуватиме 9 тис. грн за день. Керуватиме вишкою наш кращий механізатор, адже на 30-метровій висоті мають працювати серйозні люди», — сказав заступник начальника КП «ВУКГ» Володимир Аврамчук.

«МАЗи» сьогодні — найкращі за ціною та якістю

В офіційного дилера «МАЗ» в Україні техніку нахвалюють. Заступник голови правління ПрАТ «Автотранспортник» Микола Болотов каже, що ці авто найкращі за ціною та якістю, а до того ж ще й екологічні: мають сучасну систему вихлопів газу.

Гарантія нової вишки 12 місяців, або 40 тис. км пробігу, але за умови проходження технічного обслуговування. За словами М. Болотова, минулого року продано близько тисячі авто на українському ринку, купують їх держава, комунальні підприємства, громади. Він запевнив, що за якістю техніка не поступається іноземним аналогам, а в ціні вигідніша: якщо «МАЗ» обійшовся Борисполю у 2,9 млн грн, то іноземний аналог коштував би 6,5 млн грн.

Передавали вишку в четвер на центральній площі міста, де одразу ж вирішили влаштувати їй мінітест – розкласти «стрілу». Проте техніка вирішила не піддаватись.

У «МАЗі» запевнили, вишка справна, пройшла всі перевірки і витримує до 40 градусів морозу, єдине, що потрібно – навчитися на ній працювати.

Тоня ТУМАНОВА, фото Надії КРИВОЛЬЧЕНКО, «ТС»

Share Button