«Холодно! У вас можна зігрітися?»

У Борисполі відкрито 6 пунктів обігріву

У січні зима нарешті вступила в свої права та принесла сніг, замети, ожеледицю й вітер. Цього тижня температура повітря за вікном сягає до -150С. З метою попередження випадків переохолодження, надання допомоги населенню в період низьких температур на території Борисполя розгорнуто стаціонарні пункти обігріву. Перелік затвердила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Усього на території міста відкрито 6 пунктів обігріву – у Бориспільській міській раді, КП «ЖЕК -1», Бориспільській ЦРЛ, у житловому будинку КП «ЖРЕУ» на вул. Київський Шлях, 27, Управлінні праці та соціального захисту населення, магазині «Супутник».

Більшість перерахованих пунктів обігріву працюють з 08.00 до 17.00, доки закінчиться робочий день. Однак на жодному з пунктів обігріву ще немає вивіски, тож не кожен знає, що він там діє.

Просто погрітись можна у міській раді та приміщенні «ЖЕКу». Тут не передбачені ані чай, ані пригощання печивом, однак якщо попросити гарячого чаю, не відмовлять.

У магазині «Супутник» та житловому будинку на вул. Київський Шлях, 27, окрім погрітися, запропонують і гарячий чай, і печиво.

Завітавши до управлінні праці та соціального захисту населення наприкінці робочого дня, дізналися, що зігрітися тут можна, однак лише у робочі години, оскільки у приміщенні, де багато цінної оргтехніки. не можуть залишатись сторонні.

Цілодобово бажаючих погрітися приймають лише у приймальному відділенні Бориспільської ЦРЛ. Чергова медсестра відділення пані Ірина показала, де можна зігрітися. Тут пропонують чай, каву, печиво, теплі ковдри.

Головний лікар рай лікарні Олександр Щур у телефонній розмові розповів, що до них вже звернувся молодий чоловік з проханням погрітись і його забезпечили всім необхідним. Окрім пункту обігріву, тут є й такий собі «витверезник», у чому переконались журналісти на власні очі. Людина у стані алкогольного сп’яніння лежала просто на підлозі, хоча поруч нього стояла кушетка.

Як пояснив О. Щур, у місті немає спеціального витверезника, тож таких людей до них привозять дуже часто – і поліція, і швидка та екстрена медична допомоги, і небайдужі громадяни. Є спеціальна кушетка, де вони «спочивають» доти, поки не протверезіють, звісно, можуть переміщатися, не виключено, що опиняються й на підлозі. Їм надають першу медичну допомогу, оглядають на наявність травм, і вони перебувають у лікарні, поки родичі їх не заберуть. Проте якщо є показання, їх можуть покласти і в стаціонар.

Підготувала Надія КРИВОЛЬЧЕНКО, «ТС»

На сайті Київської ОДА серед інших пунктів обігріву на Київшині «ТС» знайшла і пункти обігріву, розгорнуті у Бориспільському районі станом на 16 січня. Ось їх перелік:

Магазин «Продукти» ПП Тютюн О.О. – с. Вороньків, вул. Українська, 20

Магазин №10 СТ «Любарецьке» – с. Любарці, вул. Центральна, 65

Магазин ПП Погребна С.М. – с. Рогозів, вул. Центральна, 64

Старівська дільнична лікарня – с. Старе, вул. Партизанська, 17

Магазин СПД Самойленко П.М. – с. Вишеньки, вул. Центральна, 42

Кафе «Генделик» ТОВ «Оріана» – с. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 3

Магазин № 5 «Продтовари» СТ «Іванківське» – с. Іванків, вул. Центральна, 4

Магазин ТОВ «Оріана» «Продтовари» – с. Проліски, вул. Паркова, 12

Магазин № 14 СТ «Берізка» – с. Мирне, вул. Центральна, 5в

Кафе «Надія» ПП Миницька – с. Глибоке, вул. Центральна, 32

Магазин №17 СТ «Іванківське» – с. Кучаків, вул. Гетьмана Івана Сулимими, 11

Магазин № 1 ТОВ «Оріана» – с. Гора, вул. Науки, 34

Клуб – с. Жереб’ятин, вул. Процівська

Магазин ПП Мариньоха О.М. –  с. Мала Олександрівка, вул. Центральна, 14

Магазин «Дніпро» ПП Тютюн О.О. –  с. Кийлів, вул. Дніпровська, 32

Магазин ПП Мельниченко М.В. – с. Велика Олександрівка, вул. Гагаріна, 15

Магазин №30 СТ «Іванківське» – с. Сеньківка, вул. Чубинського, 3а

 

 

Share Button