Ансамбль ЗСУ на культурному фронті

2014 рік став в Україні Роком Тараса Шевченка. Тож аби ще раз уславити пам’ять великого українця, Управлінням культури, національностей та релігії Київської ОДА проводиться культурно-мистецький тур по області «На крилах слави Кобзаря» за участі Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних сил України.

У рамках туру ансамбль завітав і до нашого міста, а в бориспільців була унікальна нагода насолодитися талановитим виконанням пісень на вірші Кобзаря й українських народних. Артистичний ансамбль, неперевершені сольні виступи не залишили нікого байдужим. Глядачі вкотре переконалися, що слова Т. Шевченка вічні й не втрачають своєї актуальності.

Запалала сцена під енергійними козаками та тендітними україночками. Розказані мовою рухів історії були не лише зрозумілими, а й близькими кожному глядачу. І хоч цього разу Збройні сили України «боролися» на культурному полі, про проблеми бійців ніхто не забув. Під час заходу, вже традиційно, було організовано благодійну акцію. Відвідувачі мали змогу зробити благодійний внесок для допомоги бориспільцям, які знаходяться в зоні АТО.

Катерина Савенко, «ТС»

Share Button