Порушник намагався втекти, але марно

24 січня близько 23.00 на вулиці Великопромінська патрульні помітили, як водій «ВАЗ 21063» керував авто, не пристебнувшись ременем безпеки. Порушник проігнорував законну вимогу поліцейських зупинитися, натомість натиснув на газ, намагаючись втекти. На вулиці Петропавлівська водій залишив салон авто й кинувся навтьоки, та його зусилля виявилися марними – інспектори затримали чоловіка.

Особа заперечувала, що керувала вказаним автомобілем. Під час спілкування поліцейські помітили у громадянина явні ознаки алкогольного сп’яніння, проте пройти перевірку останній відмовився в присутності двох свідків.

Перевіривши водія по базі, інспектори з’ясували, що рішенням суду його позбавлено права керування ще у листопаді минулого року за ч.3 ст.130 КУпАП (керування в стані сп’яніння особою, яка двічі протягом року притягалася до адміністративного стягнення).

Відтак, патрульні склали на порушника три адміністративні матеріали: за ч.3 ст.130 КУпАП, за ч.3 ст.126 КУпАП (керування особою, позбавленою права керування) та за ст.122-2 КУпАП (невиконання водіями вимог про зупинку).

Прес-служба УПП у м.Борисполі

Share Button