«Живі» вироби Анни Агапової це трипільські тарелі, посуд з рослинним орнаментом, пани Коцькі, їжачки-індивідуалісти та інші дива

Анонс «ТС». Жінка вже років із п’ять мешкає в Борисполі. І стверджує, що «прижилася» тут. Найголовніше – знайшла роботу до душі, куди щодня хочеться йти, за якою навіть нудьгує, коли через якісь обставини доводиться її тимчасово переривати. А працює пані Анна у Майстерні «Пепса». Допоміг випадок: йдучи у справах, побачила вивіску, зайшла. Місце кераміста було вільним. І вже незабаром Анна стає господаркою затишної кімнати, ще не заставленої керамічними виробами. «Відразу зрозуміла – це моє!» – впевнено каже нині.

Дійсно, у цю майстерню, затишну, з великим столом посередині та невеликою піччю для випалювання, наче магнітом притягує. Глянеш на симпатичних тварин і птахів, красивий посуд, візерунки на тарелях й одразу закортить і собі спробувати щось зліпити. Тож напросилися на майстер-клас до майстрині-кераміста. Та перед цим все-таки запитали про таємниці творчості. Як зі звичайної глини можна виліпити оригінальну річ?

Детальніше познайомитеся з Анною Агаповою та її виробами у номері від 12 січня 2018.

Share Button