Під ялинку – нова квартира

Усі ми з нетерпінням чекаємо новорічних свят – найяскравіших, найвеселіших і найчарівніших. Незважаючи на вік, ми віримо в дива. І вони обов’язково трапляються в нашому житті. У цьому ще раз переконалися інвестори будинку, що по вул. Банківська, 23-А ЖК «Банківський».

25 грудня, у Різдво Христове за західним обрядом, на них чекала радісна подія – вони отримали ключі від своїх новеньких квартир. І хоча ще доведеться багато попрацювати, аби облаштувати власну оселю на свій смак, однак по келиху шампанського на омріяних квадратних метрах у Новорічну ніч можна вже буде випити.

Близько сотні людей зібралося біля нового багатоквартирного будинку, щоб розділити спільну радість. Він має 98 квартир, утеплений за сучасними технологіями, з індивідуальним опаленням, з розвинутою інфраструктурою та облаштованою прибудинковою територією. Замовник будівництва –  ТОВ «Градобуд – С» (директор Андрій Гетманов), виконавець – ТОВ «Трест «Бориспільсільбуд» (директор Олександр Сич).

Привітали власників квартир та забудовника й представники міської влади – заступники міського голови Микола Корнійчук та Людмила Пасенко.

Олександр Сич подякував усім інвесторам, адже, як наголосив він, ця будівля зводилася за їх кошти, також депутатам попереднього скликання, виконавчому комітету  міської ради за підтримку у вирішенні багатьох питань і, звичайно ж, колективу свого підприємства. Кожен із них надзвичайно старався, аби всі роботи було виконано якісно і в найкоротші терміни. А ще – щоб до Новорічних свят встигнути підготувати такий цінний і бажаний подарунок.

Інф. «ТС»

Share Button