НАШ БРОНЗОВИЙ «КОЛОСОК»

Новини індорхокею. 27-29 грудня в Мінську проходив Міжнародний Різдвяний турнір з індорхокею серед юнаків і дівчат 2005-2006 рр. н.

У жіночій частині турніру брало участь 10 команд, серед яких і дві українські — Бориспільської ДЮСШ «Колосок» і «Сумчаночка» з Сум. Команди були розбиті на дві групи.

Бориспільки у своїй групі обіграли СДЮШОР м. Смолевічи (Білорусь), «Юність Москви» (Росія), СДЮШОР м. Гомель (Білорусь), зіграли внічию з господарками турніру СДЮШОР ХК «Мінськ-1» і посіли друге місце в групі лише через гіршу різницю забитих і пропущених м’ячів.

Сумчанки у своїй групі обіграли СДЮШОР ХК «Мінськ-3», потім програли московському «Спартаку», виграли у СДЮШОР «Темп» (Орша, Білорусь) і СДЮШОР ХК «Мінськ-2», також посівши друге місце у своїй групі.

У матчі за третє місце зустрілися дві українські команди. Основний час гри завершився внічию 2:2, а в серії булітів кращими була ДЮСШ «Колосок».

Виграли ж турнір «спартаківки», які обіграли СДЮШОР ХК «Мінськ-1».

Окрім медалей, вручено спеціальні призи кращим гравцям команд. Так, у «Колоску» кращою стала Вікторія Колос, у «Сумчаночки» – Віталіна Власенко. Кращим нападаючим турніру визнано Валерію Стародуб («Сумчаночка»).

Тренують наших дівчат Наталія Васюкова та Марина Горохова.

За матеріалами сайту Федерації хокею на траві України

Share Button