ХРАМ НА ЧЕСТЬ ПРОРОКА БОЖОГО ІЛЛІ ВІДКРИТО

Чотири роки будівництва, 15 — очікування. Перше богослужіння в храмі на честь Святого пророка Божого Іллі відбулося вже 31 грудня. Новобудова, що поряд з центральною міською бібліотекою, здавалося б, на стадії ремонту, однак це лише перше враження. Всередині затишок, вівтар, ікони і те, без чого неможливе існування жодної церкви – Дух Святий. Скромний за оздобою, з часом храм наповниться фарбами: на це потрібен час і фінансування. Настоятель новобудови протоієрей Андрій Олійник розповідає, що це відповідальний процес із використанням найякісніших матеріалів і залученням художників-професіоналів: «Це буде, однак трохи згодом. Насамперед ми запланували роботи з оздоблення фасаду та благоустрою прилеглої території».

Отець Андрій у Борисполі звершує службу вже п’ять років. Пам’ятає, як освячували фундамент на Андрія і з того часу розпочався відлік очікування відкриття церкви.

Божественну Літургію в храмі на честь Святого пророка Божого Іллі звершив керуючий справами Української православної церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний першого Бориспільського благочиння протоієрей Георгій Носач, настоятель храму протоієрей Андрій Олійник і духовенство єпархії.

Після євангельського читання владика звернувся до віруючих з архіпастирським словом, а після літургії поздоровив парафіян із першим богослужінням у новому храмі.

До слова: до цього служба близько 15 років здійснювалась у так званому «вагончику», який відвідувало близько 40 прихожан. За два тижні функціонування церкви — вірян близько 100, серед яких багато молоді.

Інф. «ТС»

Share Button