Винного буде покарано

Позаминулого тижня у нічний час доби було збито ліхтар, який освітлював два пішохідні переходи на вулицях Глибоцькій та Героїв Небесної Сотні. Інцидент стався через тиждень після того, як установили низку камер відеоспостереження за програмою «Безпечне місто». Хоча у соціальних мережах цей проєкт отримав безліч не схвальних відгуків. Та все ж працівники поліції прагнуть довести, що нова система відеонагляду працюватиме, і перш за все, на благо містян.

За словами начальника Бориспільського відділу поліції Тараса Кравчука, особу правопорушника та його автомобіль встановлено та затримано. Ім’я винного з етичних міркувань не називають, уже складено відповідні адміністративні матеріали, які, в разі потреби, будуть направлені до суду. І тоді місто отримуватиме кошти за пошкоджене майно через суд.

«Правопорушнику вручено суму збитків. Якщо заплатить добровільно, звичайно, до суду не подаватимемо, а якщо ні, тоді справу передамо до суду», – повідомив перший заступник міського голови  Микола Корнійчук.

Щодо програми «Безпечне місто», то надалі планують лише розширювати цей проєкт, адже впевнені, що він себе виправдає.

«Минулого і позаминулого року було пошкоджено багато таких ліхтарів, особливо на вулицях Шевченка та Горького, тепер за всім здійснюватиметься відео-нагляд. А всіх інших власників автомобілів застерігаю – випив, залишайся вдома», – наголосив М. Корнійчук.

Валерія ШУЛЬГА

Share Button