Прості істини про чистоту і сміття на Покровській

Благоустрій — справа цілорічна. Завдяки сприятливій погоді працівники КП «ВУКГ» розчищали та прибирали узбіччя дороги, що пролягає по вул. Покровська, неподалік кладовища: спилювали гілки дерев, розчищали захаращену територію, прибирали сміття, яке мешканці приватного сектора не лінувалися скидати в невелике урвище протягом багатьох років, ігноруючи попередження. Там і купи сміття, і залишки будівельних матеріалів, і дошки, пляшки, папірці та багато іншого.

За декілька годин працівники комунального підприємства вивезли шість причепів лише одного гілля. Потрібно мінімум тиждень, щоб навести там лад і вивезти ще не один причеп. На жаль, ніхто з місцевих жителів навіть не поцікався, чи потрібна якась допомога. Шкода, що не розуміють просту давно відому істину: чисто там, де не смітять.

Комунальники вважають, щоб вуличним комітетам необхідно згуртувати людей та організовували певні дні прибирання. Та й депутати теж мають звернути увагу на те, що робиться на їх виборчих округах. Зокрема, щовесни організовувати благоустрій території, а підприємство готове надати трактора для вивезення спиляного гілля та сміття.

Поруч із кладовищем є схожа ділянка, яка разюче відрізняється від тієї, про яку розповіли – її працівники комунгоспу підтримують у належному стані щоденно. Наразі там зелений газон і незважаючи, що на календарі січень, вона й досі милує око зеленим кольором.

Інф. «ТС»

Share Button