БОРИСПІЛЬСЬКІ КРАСУНІ ПОВЕРНУЛИСЯ З КОРОНАМИ

23 грудня у Чернігові відбувся ХII національний конкурс краси «Княгиня України 2017». Нагадаємо, дві бориспільські красуні – цьогорічну «Міс Бориспіль» Катерину Рахубу і першу віце-міс Тетяну Пасько до фіналу особисто запросив генеральний продюсер конкурсу Олександр Главацький на сцені міського будинку культури.

За декілька днів до «Княгині…» на дівчат очікували напружені репетиції з 10:00 і майже до 20:00. У цей час кожен бажаючий міг зайти на сайт і взяти участь в онлайн-голосуванні, віддавши свій голос за фаворитку. Враховуючи віддаленість дівчат, кожній було надано місце в тризірковому готелі «Україна». Таким чином конкурсантки три дні перебували не вдома. Катя зауважила: «В номері були всі умови: душ, фен, кондиціонер. А їжа взагалі смачна. На сніданок був шведський стіл».

У суботу о 19:00 21 учасниця з різних куточків України вийшла на сцену, аби гідно представити своє місто і позмагатися за право стати першою красунею конкурсу «Княгиня України 2017».

На дівчат очікувало п’ять виходів. Перший – візитка. Дівчата по черзі виходили в туніках з емблемою конкурсу і розповідали про себе. У рамках інтелектуального дефілювали в авторській колекції суконь «Дерево життя» з ручним розписом відомої художниці-дизайнера Олесі Вакуленко. Третій – вихід у суцільних фіолетових купальниках. Передостанній – короткі червоні плаття і вибір титулованої десятки, в якій Катя Рахуба стала «Княгинею Чарівність України 2017». Окрім спеціальних стрічок, такі учасниці отримали право останнього, 5-го виходу на нагородження у дизайнерських вечірніх сукнях одного з весільних салонів Чернігова. Слід сказати, що на відміну від більшості конкурсів краси, корону отримала кожна з дівчат, яка вийшла на сцену 23 грудня. А перемогу здобула дівчина з Житомира Юлія Пінчук.

Ведучий дійства – неперевершений та епатажний Дмитро Коляденко. Розважали публіку співак Андрій Осадчук, Ольга Печко, Юліана Купцова та народні артисти України Тарас Петриненко і Тетяна Горобець. Оцінювало дівчат професійне зіркове журі, в складі якого Ліна Ільніцька, яка представляла Україну па престижному конкурсі MRS. WORLD 2017 р.

Уже потім Катя Рахуба розповіла: «Маса позитивних вражень. Знаєте, коли є можливість, я беру від неї все і тільки найкраще. А результат говорить сам за себе – я виборола звання. Саме шоу доволі цікаве, адже це зовсім інший рівень. Звісно, якщо порівнювати організацію в нашому місті та в Чернігові, у нас було більш довершено, хоча організатори «Княгині України» також потрудилися на славу. Звісно, завдячую публіці, адже в залі перебували незнайомі мені люди, які також підтримували мене оплесками та вигуками, а вже після шоу підходили і говорили: «Ми були за тебе, можна з тобою сфотографуватися?». Це надихає».

Таня Пасько зізналася: «Не жалкую, що взяла участь. Проживання, харчування було чудове, атмосфера з дівчатами не напружувала, ми навіть з деякими здружилися. Репетиції були насиченими, аби на сцені все було феєрично. Проте самою організацією конкурсу я розчарована, в Борисполі було на вищому рівні. Конкурс затягнувся, а інтелектуальний взагалі не розкривав розумових здібностей дівчат, а швидше був покликаний зробити шоу і розважити аудиторію. Але я здобула гарний досвід, враження і знайомства».

Тетяна Підгурська, «ТС»

Share Button