Кадрова перипетія: «Двовладдя» у Центрі зайнятості

Реформ багато не буває – вирішили десь зверху і надумали приєднати Бориспільський міськрайонний центр зайнятості до Київської області. Роботу центру, на яку й так ніхто не скаржився, хочуть вивести на новий рівень, а поки з результатів «покращення» — два директори на одну установу.

Хто з них легітимний, з’ясовували журналісти «ТС».

Обласне керівництво за допомогою «реформи» хоче прибрати незручних директорів

«Спроба забрати у Центру «юридичну особу» і зробити з нього філію — це реформа заради реформи», — запевняє в. о. директора Центру зайнятості Євген Самойленко.

Його підтримує і міська влада. Більше того – депутати направили з цього приводу звернення до прем’єра та міністра соціальної політики.

Поки чекали відповіді, Є. Самойленка встигли викликати до Києва «на розмову». Там він чекав у порожньому кабінеті, а в Борисполі тим часом представили нового директора філії, яка вже 26 грудня приступила до роботи, хоча мала вийти не раніше 21 січня.

За словами Є. Самойленка, «реформа» для обласного керівництва стала гарною нагодою позбутися незручних директорів, які мають свою думку та відстоюють власні права і права колективу.

«У попередженні, яке мені надали, вказано, що моя посада скорочується, і запропонували залишитися, тепер уже у філії, юристом», — сказав він і додав, що від пропозиції відмовився.

Показове призначення нового директора, за словами Є. Самойленка, було зроблено «на зло» місту, яке вирішило вступитися за Центр: «Ми мали допрацювати і передати справи 21 січня, але ж ні…».

Діяти далі в. о. керівника Центру збирається через суд і запевняє, що як фаховий юрист зможе себе захистити. За його словами, обласне керівництво не тільки порушило норми законів та положень, а й здійснювало тиск на колектив, «промивало мізки» та «шантажувало посадами».

«Але колектив мене підтримує, я це відчуваю», — додав Є. Самойленко.

У міській раді ситуацію в Центрі зайнятості називають неприпустимою.

Новий керівник філії: «Усі питання – до обласного керівництва»

Прізвище нового директора Бориспільської філії Київського обласного центру Олена Поправка. Раніше жінка обіймала посаду керівника Центру зайнятості у Дарницькому районі Києва, потім керувала відділом у центральному апараті Служби занятості, але звільнилась звідти за станом здоров’я.

Коментувати «ТС» своє признання чи реорганізацію пані Олена відмовилась: «Це не до мене, це до обласного керівництва, будь ласка! Є директор, який зараз діє…».

Більше про діяльність новопризначеного директора дізнатися не вдалося, окрім того, що до Центру зайнятості вже викликали поліцію.

За словами співробітників, нова директорка припаркувала авто на пішохідному переході та заблокувала вхід до установи, за що її оштрафували на 500 грн.

Журналісти «ТС» намагалися отримати коментар і в обласного керівництва, а саме – у Дениса Дармостука, але на наші телефонні дзвінки так і не відповіли.

Тож крапку у питанні «легітимності» призначення поставить суд, у питанні «реформи» — прем’єр-міністр, а журналісти «ТС» і надалі стежитимуть за перипетіями двовладдя.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button