Мешканці Нестерівки та Лозівки добу «сиділи» без світла

Цілу добу без світла перебували мешканці Нестерівки та Лозівки. Причиною тому була аварія, однак дехто скаржився, що таким чином «економлять», щоб світилась ялинка.

А. Федорчук спростував це твердження, а на всі «чому?» і «як?» дав відповідь керівник Бориспільського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Микола Борзяк: «У нас було пошкодження, а на лінії довжиною 35 км важко було  знайти, тому роботи затягнули на добу».

Водночас М. Борзяк запевнив, що на новорічні свята бориспільці будуть зі світлом. Він також спростував інформацію про відключення, які нібито заплановано у місті на 29-30 грудня.

А ТИМ ЧАСОМ…

Секретар анонсував акції протесту через відключення світла

Через катастрофічну ситуацією з електропостачанням у Борисполі секретар міської ради Ярослав Годунок анонсував акції протесту. Він упевнений, бездіяльність призведе до того, що місто взагалі залишиться без світла. І запропонував запросити нового керівника ПАТ «Київобленерго» до Борисполя.

У районному підрозділі запевняють, що аналогічна ситуація не тільки у Борисполі, а й по всій області, за винятком сіл, і винні у тому «попередники».

М. Борзяк пояснив, що є певні домовленості на передавання дистанційних еклоузерів-роз’єднувачів, які покращать ситуацію у місті з наступного року.

Інф. «ТС»

Share Button