Малюнки Святому Миколаю

Бориспіль щедрий на таланти, а Святий Миколай — на дива. Як і обіцяли у попередньому номері, називаємо імена переможців очного етапу щорічного конкурсу дитячого малюнка, який «ТС» проводить спільно з ГО «Зодчий».

Тож у молодшій віковій категорії перше місце посіла Ольга Малишева, друге – Поліна Хмеленко, третє – Мар’я Остапенко.

Серед старших перше місце дісталося Катерині Калініченко, друге – Насті Боровик, третє – Дар’ї Применко.

Переможці, окрім солодких подарунків від виконавчого комітету Бориспільської міської ради та наборів малювання від Центру розвитку дитини «Країна мрій», отримали ще премії від будівельної компанії «Аскольд».

Але ж подарунків багато не буває. «ТС» також визначилась зі своїми симпатіями і вирішила подарувати річну передплату на газету Матвію Назарову, Катерині Джуран та Валерії Ярош, кошти на які надав депутат міської ради Валерій Мартишко.

Ще кілька робіт відзначили «Країна Мрій» та Молодіжний парламент. Голова ГО «Зодчий» Борис Шапіро традиційно обрав для себе одну з робіт із зображення Святого Миколая, яку пообіцяв перетворити на вітальну листівку.

А щоб див не здавалося мало, під кінець конкурсу Молодіжний парламент ще й анонсував  благодійну акцію. Щоб узяти в ній участь необхідно: придбати перекидний календар, отримати номер і чекати розіграшу. Як подарунок на щасливчика чекає картина Сергія Щербакова, чиї роботи, до слова, і прикрашають календар. Усі виручені кошти підуть на потреби реабілітаційної установи «Наш дім».

Ви й досі не вірите в дива? Тоді наступного року візьміть участь у конкурсі й самі в тому переконаєтесь!

Інф. «ТС»

Share Button