«ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ» ЧЕМПІОНАТ

Хтось із політиків сказав: «Аби бути президентом, треба навчитися грати у теніс». Не заради високих посад, а, швидше, задоволення, у Борисполі відбувся чемпіонат Київської області з настільного тенісу. Головний суддя змагань Віталій Кубов розповів: «З паузою у 10 років у місті відбувається захід такого рівня. Головне — початок зроблено, а далі буде». Організатор чемпіонату: міський центр спорту та фізичного здоров’я населення.

На перший погляд, банальне махання ракеткою, для здобуття перемоги над суперником вимагає азарту, мислення, миттєвої реакції. Медалі, як і кубки, розподілили відповідно до 6 вікових категорій. Учасників – понад 40, з яких наймолодшому – 20 років, найстаршому – 76.

І хоча 25 грудня – католицьке Різдво – визнали вихідним днем на державному рівні, однак це не вплинуло на кількість попередньо зареєстрованих бажаючих. В. Кубок наголосив, що орієнтувалися на те, коли буде вільний зал за базі НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» імені Павла Чубинського, де і проходили змагання.

Донька Георгія Корзуна, корифея спортивного руху на Бориспільщині, Тамара Онищенко на чемпіонаті виборола одразу дві медалі – бронзу серед жінок та золото серед ветеранів. Журналісту розповіла: «Приємно була здивована такою кількістю шанувальників тенісу». Водночас поділилася спогадами з дитинства, коли батько на базі тодішньої школи № 5 відкрив секцію з настільного тенісу, а це були 1963-1964 роки. Тоді вона у колі спортивної родини, де було троє дітей, здобула перший розряд. Нині переважно складає суперництво внуку: «Звичайно, організаційні правила змінюються, однак, незалежно від цього, – вид спорту варто хоча б опанувати».

Цьогоріч при спортивній школі відкрилася секція гри в настільний теніс. 40 школярів навчає Юлія Корнійчук. За її словами, для доброго результату варто відвідувати тренування принаймні по півтори години тричі на тиждень, тим паче – якщо це безкоштовно. Юна спортсменка готує наших дітей до перемог, і на змаганнях показала приклад – здобула золото чемпіонату серед жінок.

Варто лише додати, що з понад 20 запрошених районів та міст Київської області переважали учасники з Борисполя та Бориспільського району.

Тетяна Підгурська, «ТС»

Share Button