Щедрі гостинці – від влади, гарний настрій – від святкового дійства

Розвагами, подарунками, театралізованими дійствами зустрічали день Святого Миколая дітлахи Бориспільщини. Близько 100 дітей соціально незахищених категорій зі своїми батьками та вихователями зібралися однією родиною у залі районної ради. Атмосферу свята сотворили  «Студія ручної творчості» з Вишеньок, лауреат міжнародних конкурсів і фестивалів вокальний ансамбль «Ad libitum», створений  на базі Українського народного хору імені Станіслава Павлюченка (художній керівник –  кандидат мистецтвознавства, професор Олена Скопцова), творчий колектив Артемівського клубу (керівник Яна Ільїна) та районний відділ культури. Про солодкі щедрі подарунки для малечі потурбувалася районна влада.

Свято розпочали представники районної влади – заступник голови РДА Сергій Білецький та заступник голови районної ради Іван Недогибченко. Вони привітали малечу із найбажанішим зимовим святом, що несе в собі віру у здійснення найзаповітніших бажань.

Начальник служби у справах дітей та сім’ї Людмила Корніяка, одна з організаторів дійства, виконала почесну місію, вручивши нагороди інтелектуалам, які стали кращими в обласному турі брейн-рингу «Підліток і право».

Світло миру з Віфлеєма передали представники Гірського осередку Всеукраїнської  національної організації «Пласт», так звані помічники Миколая. Тож тепло Віфлеємської зірки має відчути кожен мешканець нашого району.

А потім зустрічали Святого Миколая з янголятами. Тут знайшлося місце і для загадок, і для віршів, і для пісень. Діти раз по раз виходили на сцену та отримувати солодкі винагороди за кмітливість і талант. Сміхом, щирістю і дитячою безпосередністю наповнилася зала.

Та все святкове таке швидкоплинне. Східцями вниз тупотіла малеча. Додому кожен повіз гостинець й гарний настрій. Та це лише початок новорічних розваг та подарунків.

Алла БОГУШ, директор районного радіомовлення

 

Share Button