НОВОРІЧНА ПРЕМ’ЄРА: КАЗКА ПОРУЧ

Сезон новорічних див розпочато! У міському будинку культури стартувала «Аліса в країні чудес». На противагу минулорічним виставам, організатори зробили «наголос» на графіці та оформленні всередині. Вже з перших кроків до зали кожен присутній потрапляє до світу головної героїні англійського письменника Льюїс Керрол. Є і нора кролика, і безліч тематичних фотозон…

Традиційно перша ластівка – благодійна. Новий шедевр режисера, керівника театр-студії «RAUS» Вікторії Манолє першими мали змогу оцінити діти соціально незахищених категорій вже цієї середи. Привітав малечу з наступаючими святами міський голова Анатолій Федорчук, який, до речі, особисто потрапив до казки, переглянувши прем’єру.

Протягом години – феєрична гра акторів, складна графіка, неординарні костюми, сценічний інвентар та виступ балету народного ансамблю танцю «Міленіум» під керівництвом Ірини Авдєєвої.

В. Манолє розповіла: «Давно хотіла поставити саме «Алісу в країні чудес», однак все була неготова. Цього року рішення було беззаперечним, адже це одна з найяскравіших казок, для розуміння якої потрібно мати почуття гумору. Ця історія дає змогу кожному дізнатися щось про себе».

Над графікою, що віртуозно підлаштовувалася під кожну зі сцен, протягом трьох місяців працював Андрій Списовський (зіграв Білого кролика і Чеширського кота), над оформленням казки «з перших кроків» – колектив КМК «Академ» під керівництвом Наталії Сиворакші. Тут і підвішені стільці, і шахове полотно, пофарбоване вручну. В. Манолє зауважила: «Працювали і вдень, і вночі».

Серед уже знаних акторів, таких, як Валерія Сиворакша (Аліса), Юрій Матвієнко (Капелюшник) – молодші вихованці театр-студії «RAUS». Бориспільські школярі зіграли колоду карт. Для них це не перша практика – до цього були «Снігова королева» і «Лускунчик».

По завершенні вистави в холі на дітей чекали солодкі подарунки від Снігуроньки, яку зіграла цьогорічна «Міс Бориспіль» Катерина Рахуба.

Тож у новорічно-різдвяні дні ходити далеко не треба – казка поруч. Організатори запрошують на виставу

24 грудня об 11.00,

25грудня об 11.00 та о 13.00.

Вартість квитка70 грн.

Тетяна Підгурська, «ТС»

Share Button