Засвітили новорічну ялинку міста

19 грудня у день Святого Миколая Європейська площа міста одяглася у святкові зимові шати – погода щедро присипала снігом все навкруги, що припало до душі і дорослим, і малечі. Бориспільську міську раду та ялинки поруч з нею також прикрасили гірляндами, а на вході до будівлі всіх зустрічав пухкий Сніговичок. Традиційно на Європейській площі встановили святковий вертеп.

Більше сотні містян завітали на свято, з нетерпінням очікуючи головного дійства – відкриття новорічної ялинки.

Початок свята був веселим та рухливим, що особливо подобалося дітям. Розважали малечу та дорослих творчі колективи Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт». Вони підготували цікаві номери та ігри, а Святий Миколай і маленькі янголята вітали всіх зі святом, зичили добра, радості, щастя. Сміливі дітлахи розповідали вірші для Святого й отримували солодкі подарунки.

Зі словами вітань, побажанням миру звернувся до бориспільців і гостей міський голова Анатолій Федорчук. Під його керівництвом присутні разом з янголятами та Святим Миколаєм засвітили головну красуню міста. Новорічне дерево засяяло вогнями, світлом та теплом, і частинку цього світла представники лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів міста передали у вигляді листівок, малюнків, оберегів від дітей волонтерам для воїнів АТО.

Під час свята бажаючі мали змогу сфотографуватись та погратись із трьома великими білими ведмедями, костюми яких надало ТОВ «Три Ведмеді».

Інф., «ТС»

Share Button