Бориспільці ще не визначились, чи святкуватимуть католицьке Різдво, але вихідному раді

Українці отримали вихідний 25 грудня в обмін на 2 травня. Чи святкуватимуть католицьке Різдво, бориспільці ще не визначились, але вихідному тішаться, тим паче у гарячий передноворічний період. Щоправда, є й ті, хто вважає, що цей вихідний – зайвий. Більше містяни розповіли журналістам «ТС».

Геннадій, 36 років:

— Працюю позмінно. Як випаде – піду на роботу, а ні – то й ні. Вважаю, що цей вихідний зайвий. Відпочивати потрібно на Новий рік, на наше Різдво – 7 січня, 8 Березня та на Пасху, а все, що більше, – то занадто. Відзначати католицьке Різдво не планую.

Михайло, 57 років:

— Відпочивати, звісно, добре, але й гроші заробляти потрібно. Думаю, цей вихідний зайвий. Я працюю на залізниці і ми вихідних практично не бачимо, тож і часу святкувати не буде.

Оксана, 36 років:

— У нас забрали стільки вихідних, що цей саме на часі. Бюджетники цього дня відпочиватимуть – і я теж. Щодо святкування – ще не думала.

Наталія, 44 роки:

— Вихідний на католицьке Різдво більш ніж доцільний. У багатьох із нас різне коріння, різні вірування. Мій чоловік поляк, і хоч ми ніколи католицьке Різдво не відзначали, але завжди знали про це свято.  У мене 25 грудня буде вихідним і я цьому рада.

Тетяна, 50 років:

— Різдво в України відзначали і відзначатимуть 7 січня, а 25 грудня, швидше, буде не святом, а звичайним вихідним. Чи відпочиватиму цього дня – ще не знаю, але святкувати точно не буду.

Дмитро, 35 років:

— Вихідний на католицьке Різдво – гарна ідея. У нас дуже багато католиків і, як на мене, це справедливо. Особисто я 25-го працюю. Чи святкуватиму — ще не визначився.

Запитували Надія КРИВОЛЬЧЕНКО, Тоня ТУМАНОВА «ТС»

Share Button