ПРОТИ НАСИЛЬСТВА: З КОЖНОЇ СИТУАЦІЇ Є ВИХІД

За статистикою, з початку 2014 року до Бориспільського MB звернулось 158 осіб щодо вчинення насильства в родинах, з них 120 жінок і 38 чоловіків. Працівниками служби у справах дітей та сім’ї Бориспільської райдержадміністрації відстежуються родини, де скоєно насильство, в яких проживають діти. Проводиться профілактична робота з особами, схильними до вчинення насильства. За потребою, питання щодо скоєння насильства розглядаються на засіданні районної комісії з питань захисту прав дітей.

З кожної ситуації є вихід. Якщо ви зважились розірвати сімейні стосунки, працівники центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді (тел. 5-21-48) та працівники служби у справах дітей та сім’ї (тел. 5-22-72) нададуть вам консультацію.

Якщо вам чи вашим дітям уже завдали тілесних ушкоджень, обов’язково розкажіть про це працівникові міліції та зверніться до медичної установи. Медичні висновки про отримані тілесні ушкодження можуть бути вагомим доказом того, ще сталося.

Куди звертатися по допомогу в районі у випадку проявів насильства?

до дільничного інспектора міліції;

до кримінальної міліції у справах дітей;

до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

до служби у справах дітей та сім’ї Бориспільської районної, державної адміністрації.

Безкоштовні консультації

Інформацію щодо телефонів та адрес зазначених установ та організацій, а також психологічні та юридичні консультації з питань запобігання насильству, ви можете отримати:

на Національній «гарячій лінії» щодо запобігання насильства 0-800-500-335 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів), 386 (безкоштовно для абонентів МТС, life:), Київстар), юридичні консультації на Національній гарячій лінії (понеділок, середа, п’ятниця, субота: 9:00-12:30, вівторок, четвер: 16:00-20:00). Консультації електронною поштою: info@la-strada.org.ua, http:@la-strada.org.ua

Наталія Ралко,

начальник служби у справах дітей та сім’ї

Share Button