Денис Шмигаль: «Україна перебуває на «плато» COVID-захворюваності»

Україна перебуває на «плато» захворюваності на COVID-19 і це дає можливість завершити 2020 рік без посилення карантинних заходів. Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час онлайн-заходу «Україна та світ у 2021».

Він додав, що у січні з 8 до 24 числа включно в Україні буде локдаун, але у «лайтовій» версії, порівняно з весняним локдауном. Також Шмигаль закликав українців дотримуватися карантинних обмежень.

Крім того, глава уряду зауважив, що найближчого тижня в Україні затвердять Національний план вакцинування.

Шмигаль додав, що у першу чергу мають намір вакцинувати медиків, військових, освітян та людей похилого віку. Прем’єр підкреслив, що вакцинування є добровільним і кожен зможе забезпечити собі такі речі на комерційній основі. Окрім тих, хто отримає вакцину від держави в обов’язковому порядку.

Як повідомлялося, у рамках глобальної ініціативи COVAX Україна отримає 8 млн доз вакцини від COVID-19, якої вистачить на щеплення 4 млн осіб, оскільки вакцина має вводитися двічі.

Глава МОЗ Максим Степанов 17 грудня заявив, що Міністерство охорони здоров’я вже закінчує розробку Національного плану вакцинації населення України проти COVID-19.

Share Button