Сервіс «Планування точної дати візиту монтера» доступний для всіх клієнтів ДТЕК Київські регіональні електромережі

Скористатися дистанційним сервісом «Планування точної дати візиту монтера» для обслуговування електролічильника відтепер зможуть всі клієнти ДТЕК Київські регіональні електромережі. У грудні 2020 року послуга стала доступною для клієнтів південного регіону електромереж, які мешкають у Білоцерківському районі Київської області.

ДТЕК розуміє потреби сучасних клієнтів. Компанія будує новий клієнтський сервіс, який передбачає зручність і простоту, можливість отримати 90% послуг – онлайн, інформування через зручні для клієнтів канали, планування свого дня, у тому числі й час приходу електромонтера. Сервіс «Планування точної дати візиту монтера» для обслуговування електролічильника запрацював онлайн в ДТЕК Київські регіональні електромережі з вересня 2019 року та охопив спочатку клієнтів північного регіону Київської області Бучанського та Вишгородського районів. У серпні 2020 року сервіс став доступний для клієнтів заходу Київщини – Обухівського та Фастівського районів. З жовтня можливість обирати дистанційно точну дату та час візиту фахівця для обслуговування лічильника – встановлення, заміну, ремонт або розпломбування чи опломбування – отримали жителі сходу області Броварського та Бориспільського районів.

Послугу «Планування точної дати візиту монтера» можна замовити дистанційно навіть у вихідні та святкові дні у зручний для клієнта час. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі працюють 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00.

Аби скористатися сервісом дистанційно, клієнт має зайти на сайт ДТЕК Київські регіональні електромережі у розділ «Замовлення послуг на обслуговування приладу обліку»,  заповнити форму заяви та чекати підтвердження.

Клієнтам ДТЕК Київські регіональні електромережі доступний також сервіс подачі заяв для приєднань до електромереж ДТЕК Київські регіональні електромережі через систему онлайн на сайті компанії. Також можна передати покази лічильника через мобільний додаток «Мережі онлайн». Додаток доступний в AppStore та Google Play Market. В мобільному додатку також можна дізнаватись про графік аварійних та планових робіт в електричних мережах та повідомляти компанію про помічені дефекти на електроустановках в Київській області.

Нагадаємо, за результатами загальних зборів акціонерів компанії назву ПрАТ «Київобленерго» було змінено на ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі». Перейменування компанії — це частина плану ДТЕК із трансформації Київобленерго в сучасну сервісну компанію.

Відділ комунікацій ДТЕК Київські регіональні електромережі

Share Button