Віктор Ляшко проінспектував Бориспільську «первинку» і назвав її неймовірною

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко знову відвідав Бориспіль. Цього разу інспектував КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги». Побував на прийомі, поговорив про стандарти надання допомоги при COVID-19 та готовність до тестування швидкими тестами на антиген. Підсумок короткий: Бориспіль має «надзвичайний центр з неймовірним керівником та колективом».

«Вчергове приїхав без попередження до медичної установи. Цього разу у Бориспіль. До міського центру первинної медико-санітарної допомоги. З якою метою? Дізнатись про оплату праці, обговорити нові підходи до забору матеріалу на тестування, дізнатися готовність до тестування швидкими тестами на антиген (заодно «пошукати» ці тести, які вже закуплені за державний кошт), оцінити існуючі алгоритми доставки зразків до вірусологічної лабораторії, а також почути експертну думку щодо запропонованих нами підходів до проведення щеплень проти  COVID-19», – написав Ляшко на своїй сторінці у Facebook.

За словами головного санітарного лікаря, інформація, яку почув від медиків, вже лягла в основу нового проєкту розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Наступного тижня протестуємо модель запису/виклику на щеплення від COVID-19 людей похилого віку.

Також Ляшко побував на прийомі пацієнта сімейним лікарем.

«Переконався, що у цій амбулаторії знають та дотримуються стандартів надання допомоги при COVID-19. Ще раз обговорили проблемні питання, які можуть виникати під час встановлення діагнозу COVID-19 та алгоритми направлення на тестування», – резюмував він.

Керівник первинки про візит Ляшка: «Спільну мову знайдено, плани на майбутнє побудовано»

Візит головного санітарного лікаря України прокоментував на своїй сторінці у Facebook і керівник Бориспільської первинки Євгеній Черенок.

«Спільну мову знайдено, порозуміння є, плани на майбутнє побудовано, попереду багато роботи, яка вкладе свою частку в загальну перемогу над CОVID-19. Спільними зусиллями у нас все вийде!» – написав Черенок.

Інф. «ТС»

Share Button