В МОЗ кажуть, що в Україні побільшало важких випадків захворювання COVID-19

В Україні зменшилася кількість тестувань на коронавірус, але зросла кількість важких випадків захворювання COVID-19, в тому числі серед людей 30-40 років. Ппро це в ефірі одного з телеканалів сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«У нас дійсно менша кількість людей, які почали звертатися саме з симптомами коронавірусної хвороби. У зв’язку з цим ми розширили перелік категорій громадян, яких треба тестувати, в тому числі додали експрес-тести на антиген. У нас не збільшилася кількість госпіталізованих осіб: якщо порівняти з минулим тижнем, то вона зменшилася на майже на 1000 людей. У нас дійсно збільшилася кількість важких хворих, відсоток людей, які мають важкий перебіг хвороби. Більш того, ми говоримо про те, що зараз такий період, коли люди 30-40 років мають важкий перебіг хвороби. Це все свідчить про те, що ситуація достатньо напружена», – сказав Степанов.

Стосовно зменшення кількості тестувань Степанов зауважив, що в лабораторних центрах наразі немає черг на тестування, і немає 100% завантаження.

Загалом, за словами міністра, кількість людей, які хворіють на COVID-19, зменшилася, і про це свідчать дані МОЗ.

Водночас міністр наголосив, що багато громадян хворіє безсимптомно, і попереду може бути збільшення кількості хворих на коронавірусну хворобу.

Share Button