Плавання: наша Софія – чемпіонка України

У чемпіонаті України з плавання серед юніорів, що проходив 6-9 грудня у м. Дніпро, у складі збірної Київської області взяло участь сім вихованців Бориспільської ДЮСШ: Софія Бут, Максим Воробйов, Яна Івасик, Владислав Іващук, Артем Підберезко, Володимир Власенко та Христина Ільницька.

Найкращі результати показала Софія, підтвердивши розряд кандидата в майстри спорту з усіх видів плавання, в яких брала участь, а саме – у складі команди Київської області з естафети, змішаної, комбінованої 4х100 зайняла І місце і стала чемпіонкою України. У нашої плавчині також друге місце  у складі команди Київської області з естафетах вільним стилем, дівчата 4х100, комбінованій 4х100 та комплексному плаванні на 200 м; третє місце – в естафетах 100 м на спині та 200 м вільним стилем і шосте місце – в естафеті 50 м на спині.

Достойно виступили також інші наші учні: В. Власенко на дистанції 50 м брасом був шостим і виконав норматив КМС України. М. Воробйов був шостим на дистанції 50 м вільним стилем, а Я. Івасик – шоста на дистанції 100 м батерфляєм. У Х. Ільницькій 18 результат на дистанції 50 м батерфляєм.

Наших плавців підготували тренери Сергій Фесенко, Ірина Самсонова, Ольга Ромась та  Людмила Кутало.

У неофіційному командному заліку збірна Київської області посіла друге місце.

За інф. Бориспільської ДЮСШ

Share Button