ЗВЕРНЕННЯ з нагоди прийдешніх Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що відзначається 14 грудня, та Дня ветерана міліції та поліції (20 грудня).

З перших годин після вибуху четвертого реактора на Чорнобильській АЕС особовий склад Бориспільського МРВ УВС Київського облвиконкому, чоловіки та жінки мужньо, бездоганно виконували, а працівники поліції й по сьогодні виконують свій службовий обов’язок з ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Вклонімося світлій пам’яті загиблих та померлих побратимів, усіх співвітчизників, які брали участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і які не дожили до сьогоднішнього дня.

Дорогі ветерани та пенсіонери ОВС!

Висловлюємо кожному з вас сердечну вдячність за мужність, стійкість та самопожертву, за нелегку працю в органах внутрішніх справ. Ваші сила та непохитна віра у торжество добра над злом завжди надихатимуть нові й нові покоління правоохоронців на захист рідної землі.

Міцного вам усім здоров’я та щастя на довгі роки!

Володимир ГАЛЕЦЬ, голова ГО «Ветеранів і пенсіонерів органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів у місті Борисполі і Бориспільському районі»

Share Button